• Місцева влада в Китаї співпрацює з бандитами

  • П'ятниця, 17 липня 2009 року
Китай. Компанія-забудовник найняла більше 40-ка головорізів, які, озброївшись киями і палицями, напали на літніх господарів садиби, яку влада хоче забрати, і побили їх до непритомності. Це відбулося 14 липня в селі Сіньі провінції Фуцзянь. За словами селян, найманці діяли під прикриттям поліції.

Місцеві жителі села розповіли нашому кореспонденту Фань Сяо, що приблизно о 9 годині ранку приїхали невідомі люди, і сказали, що вони від компанії-забудовника «Жуншен», приготувалися розпочати будівельні роботи на землі селян. Коли селяни спробували їх зупинити, найманці озброїлися залізним киями і палицями і стали бити селян, більшість з яких - люди похилого віку у віці від 63 до 80-ти років.

В результаті троє селян втратили свідомість і їх відвезли в лікарню. Під час побиття багато селяни дзвонили в поліцію і просили терміново приїхати. Але приїхали поліцейські після того, як вже все  закінчилося.

Нашому кореспонденту вдалося додзвонитися до районної адміністрації, де йому сказали, що в даний час чиновники перебувають на екстрених зборах з цього питання.

В офісі причетної до інциденту компанії-забудовника, коли дізналися, що телефонує кореспондент, відразу ж повісили трубку.
 
 
Підписатися:

Коментарі