• У Китаї закривають ще декілька тибетських шкіл і лікарень

  • П'ятниця, 5 грудня 2008 року
Влада китайської компартії  (КПК) прийняла рішення про закриття середньої школи у повіті Гарцзе, провінції Сичуань, де навчання проводилось тибетською мовою, а також лікарень, які були відкриті тибетськими буддійськими наставниками і ввели заборону на будівництво нових буддійських храмів.

Як повідомило 3 грудня радіо Voice of Tibet Foundation, за даними одного з членів тибетського уряду у вигнанні, кілька днів тому влада КПК прийняла рішення про закриття середньої школи у повіті Гарцзе, провінції Сичуань, де навчання проводилось тибетською мовою, а також лікарні і школи, відкриті буддійськими наставниками Kansa Rinpoche і Langcha Rinpoche.

Місцеві мешканці - і батьки, і школярі - 1 грудня написали колективне звернення до влади з проханням не закривати школи та лікарні.

Місцевий свідок також розповів, що кілька днів назад тибетські храми відвідали спеціальні представники влади КПК і в суворому порядку заборонили без оповіщення місцевої адміністрації робити ремонти діючих храмів і будівництво нових буддійських пагод і храмів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...