• Більше 10-ти чоловік хотіли покінчити з собою під час страйку в Китаї

  • Понеділок, 17 серпня 2009 року
Китай. Кілька сотень людей, звільнених з підприємства «Юйюнь» в місті Чунцін, 5 днів поспіль проводять акції протесту, вимагаючи нарахування їм страхової допомоги. Більше 10 чоловік через безвихідь намагалися накласти на себе руки.

Один з учасників протесту розповів кореспондентові радіо «Вільна Азія», що 700-800 чоловік 5 днів поспіль приходять до будівлі офісу компанії, вимагаючи, щоб їм оформили страховку, але ні керівництво компанії, ні місцева влада не звертають уваги на їхні вимоги.

Ще один очевидець повідомив, що 13 серпня більше 10-ти осіб забралися на другий поверх офісу і з вікон вивісили транспаранти з написами «Ми хочемо їсти», «Наші діти хочуть вчитися» і т.д. Потім один з них стрибнув вниз, але його встигли підхопити пожежники.

«Ще кілька людей, доведені до крайньої ступеня відчаю, хотіли теж стрибнути вниз, але ми умовили їх не робити цього. У них вкрай важке економічне становище. У деяких через це розпалися родини. У деяких захворіли родичі, але немає грошей на лікування», - розповів один з учасників протесту на прізвище Сунь.

До місця акції приходили представники влади та управління з прийому звернень громадян і вмовляли людей припинити акцію і розійтися. Однак вони не говорили нічого конкретно з приводу вирішення проблеми.

Деякі з протестуючих заявили, що якщо в найближчі дні питання не вирішиться, вони пішки підуть до Пекіну зі зверненням до Центрального уряду.

«Юйюнь» є великим державним підприємством. Нещодавно на ньому пройшло скорочення і було звільнено близько тисячі чоловік, яким не виплатили належних компенсацій.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...