• Місцева влада найняла банду для розбійного нападу на район на сході Китаю. ФОТООГЛЯД

  • Середа, 12 серпня 2009 року
Китай. Опівночі близько 200 чоловік у камуфляжах з залізними палицями в руках вийшли на найбагатшу вулицю селища Ченчжуан провінції Шаньдун та почали бити автомобілі й людей, які потрапляли на очі, після чого екскаватором розбили дорогу. Поліція їм не заважала і не відповідала на заклики городян. Місцеві мешканці стверджують, що цих людей найняла місцева влада, щоб в такий спосіб змусити торговців переїхати на іншу вулицю.

Як розповіли нашому кореспонденту очевидці, молоді люди в камуфляжах били дорогі автомобілі та забирали з них цінні речі. При цьому додзвонитися в поліцію та інші служби правопорядку у цей момент ніхто з городян не зміг - на іншому кінці не брали слухавку.

Всього було розбито і пограбовано більше 20 автомобілів, які належали не тільки місцевим торгівцям, але і їхнім клієнтам, котрі приїхали з інших районів. Також побої отримало і кілька сторонніх людей, які опинилися в тому районі під час нападу бандитів. Деяких з постраждалих відвезли до лікарні.

Місцеві мешканці розповіли, що починаючи з минулого року, влада стала вимагати, щоб усі торговці переїхали з цієї вулиці на новий базар, але останні відмовилися це зробити. Коли будувався базар на цій вулиці, то торговці уклали з владою договір на 40 років і практично все побудували за свої кошти, зробивши вулицю найкрасивішою і привабливішою в селищі. Термін договору ще не скінчився, тому вони й не хочуть переїжджати.

Абсолютно всі, з ким вдалося поспілкуватися нашим кореспондентам, впевнені, що цю акцію з розбійним нападом спонсорувала й організувала місцева влада, щоб залякати «незговірливих» торговців і змусити їх переїхати на нове місце.

Один зі співрозмовників нашого кореспондента обурено сказав: «Це небачено, влада наймає мафію! Якщо б я не бачив все це на власні очі, я б ніколи не повірив. Уряд постійно твердить, що він служить народові, що дбає про інтереси народу, захищає громадян і безпеку їх майна... те, що відбулося сьогодні вночі, - прямо суперечить його словами! Як вони насмілились так вчинити?! Я ненавиджу їх!»

{mospagebreak} 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...