• Робітники вбили свого директора під час акції протесту в Китаї

  • Понеділок, 27 липня 2009 року
Китай. Близько 30 тисяч працівників металургійної корпорації міста Тунхуа провінції Цзілінь 24 липня вийшли на акцію протесту проти планів реорганізації підприємства. Сталося зіткнення з поліцією. В результаті бійки був забитий до смерті генеральний директор компанії.

В інформації, переданій факсом  Гонконгським Інформаційним центром з прав людини агенції Ассошіейтед-Прес, йдеться, що сутичка між учасниками акції протесту та поліцією сталася в північно-східній частині міста, кілька сотень людей отримали поранення.

Під час зіткнення розлючений натовп протестуючих забив до смерті генерального директора компанії Чена Гоцзюна. Цю інформацію підтвердили кілька джерел, говориться в повідомленні.

Кореспондент AP зателефонував в адміністрацію міста Тунхуа, де йому підтвердили факт масової акції протесту 24 липня, але не повідомили дані про потерпілих і заарештованих, сказавши, що цією інформацією вони не володіють. Посадовець адміністрації також повідомив, що вирішенням цього інциденту вже займається влада провінції.
Підписатися:

Коментарі