• 52-річна китаянка протягла 6 автомобілів, прив'язавши їх до своєї коси. ФОТО

  • Вівторок, 18 серпня 2009 року
Китай. Чжан Тінтін, якій цього року виповнилося 52 роки, змогла протягти на відстань 50 м прив'язані до її коси 6 легкових автомобілів, з'єднаних шнуром.

Як повідомляє газета «Цзінхуа Шибао», вранці 14 серпня в Пекінському районі Тунчжоу послідовниця буддизму Чжан Тінтін, яка з дитинства займалася ушу, продемонструвала свої неабиякі здібності.

Шість легкових автомобілів поєднали шнуром, який потім прив'язали до метрової коси Чжан, яку вона відрощувала більше 3-х років. В автомобілі сіли водії. Чжан трохи похитала головою, потім злегка зігнулася і почала повільно, крок за кроком, йти вперед. Слідом за нею стали рухатися і автомобілі. Пройшовши 50 м, Чжан зупинилася. Захоплені глядачі, аплодували не перестаючи протягом всієї демонстрації.

Чжан розповіла, що це результат її занять ушу, якому вона навчалася з дитинства. У найближчому майбутньому Чжан збирається стати черницею і обстригти коси. «Як тільки я це зроблю, вже більше не вийде продемонструвати те, що я сьогодні показала. Тому, можливо, це був останній раз», - пояснила вона.

Однак при цьому в її планах є поїздка до Чехії, де вона збирається протягнути за допомогою коси літак і поставити світовий рекорд.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...