• Китайський поліцейський: компартія в Китаї стоїть над законом країни

  • Вівторок, 8 вересня 2009 року

Китай. Після арешту двох жінок-послідовниць духовної практики Фалуньгун поліція міста Цюнлай провінції Сичуань не змогла ясно пояснити їх родичам, який закон порушили жінки. Після тривалих розумових зусиль вони сформулювали «головний закон Китаю»: «Комуністична партія є законом».

Ця історія почалася 19 червня 2009 р., коли дві жінки Ван Шуйхуа і Ван Чуаньсю були арештовані поліцейськими відділку Яньгань. Одній із жінок більше 60 років. Заарештували їх за те, що вони говорили вголос речі, про які режим забороняє навіть думати: про те, що репресії послідовників Фалуньгун є порушенням конституції Китаю, яка гарантує громадянам права на свободу віри, слова і зборів.

Під час ув'язнення начальник поліцейського відділку Дун Сунь застосовував до Ван Шуйхуа покарання електрошокером. Потім обох жінок звинуватили в «порушенні громадського порядку» і відправили в центр ув'язнення міста Цюнлай.

Син і дочка Ван Чуаньсю багато разів ходили до поліцейського відділку Яньгань і просили звільнити її. У відповідь поліцейські погрожували їм арештом. 22 липня діти Ван Чуаньсю зажадали назвати їм закон, який порушила їх мати: «Який закон Китаю порушила Ван Чуаньсю? В якому законі сказано, що Фалуньгун є злим культом? Будь ласка, покажіть нам».

Поліцейські не могли відповісти. Тоді їх начальник оголосив: «Комуністична партія є законом».

Інформаційний Центр Фалунь Дафа повідомляє, що за всі ці 10 років, протягом яких триває переслідування Фалуньгун, що супроводжується тортурами і вбивствами прихильників цієї практики, не з'явився жоден юридичний документ, жодна законна підстава для цих репресій. Все відбувається за інструкціями, що передаються в силові відомства по партійній лінії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...