• Половина китайської побутової техніки з провінції Гуандун є неякісною

  • Субота, 5 вересня 2009 року
Китай. Управління з карантину та контролю ввезення та вивезення виявило, що близько половини побутових електроприладів, що виробляються на експорт в провінції Гуандун, не відповідають стандартам. Через проблеми з якістю іноземні замовники повертають товар на суму більше 100 млн. доларів на рік, повідомляють китайські ЗМІ.
 
Провінція Гуандун є одним з головних експортерів товарів побутової електроніки. У ній знаходиться понад 2000 відповідних підприємств, які в рік відвантажують в інші країни більш 300 тис. партій товару, сума яких перевищує 9 млрд. доларів США, що складає більше 50% всього китайського експорту.

За даними статистики Управління з карантину та контролю ввезення та вивезення провінції Гуандун, щороку близько 50% відібраних ними для перевірки примірників експортованих товарів не відповідають стандартам якості. Абсолютна більшість не відповідає стандартам у сфері безпеки використання через що на рік іноземні замовники повертають більше 3 тисяч партій, що в грошовому еквіваленті становить понад 100 млн доларів США, повідомляє видання «Гуанчжоу Жибао».

У повідомленні також вказується, що останнім часом під впливом економічної кризи не мало підприємств намагаються скоротити собівартість своєї продукції, для чого вдаються до таких методів, як скорочення кількості технологічних операцій, вибір більш дешевих і, отже, менш якісних компонентів. Все це значно погіршує загальну якість продукції. Більшість цих товарів поставляється в слаборозвинені країни Східної Європи та Африки.

Співробітник вищезгаданого управління розповів, що, оскільки ці країни не дуже розвинені, їх ринки не дуже вимогливі до якості і система контролю якості також розвинена погано. Все це, на його думку, дає хороший шанс для заробітку недобросовісним виробникам.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...