• Близько 700 тисяч автомобілів Toyota китайської збірки виявилися бракованими

  • Середа, 26 серпня 2009 року
Китай. Через несправність автоматичних склопідйомників з продажу вилучено близько 700 тисяч автомобілів Toyota, вироблених в містах Гуанчжоу і Тяньцзині. Це найбільший відклик бракованих автомобілів у Китаї за всю історію. Однак з автомобілями цієї ж серії, але тайванської збірки, подібних проблем не виникло.

Згідно з повідомленням китайських ЗМІ, японський автовиробник Toyota 23 серпня оголосив, що через неякісні запчастини, починаючи з 25 серпня, будуть відкликані з продажу зібрані в Китаї 688 314 автомобілів марки Camry, Corolla, Yaris і Vias. Це найбільша партія відкликаних автомобілів з 2004 року, коли в Китаї була визначена політика щодо цього.

Центральне агентство новин повідомило, що китайські заводи концерну Guangzhou Auto and Tianjin FAW для комплектування автомобілів використовували деталі, вироблені в континентальному Китаї, а тайванське підприємство Kuozui Motors Ltd для цих же автомобілів використовувало деталі тайванського виробництва, тому в їхній продукції ніяких проблем не виявлено.

Китайські заводи в Гуанчжоу і Тяньцзині пообіцяли, що зроблять безкоштовну заміну неякісних деталей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...