• Г.Суркіс упевнений, що Україна проведе Євро-2012 не гірше за Австрію і Швейцарію

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 7 вересня 2009 року
Президент федерації футболу України Григорій Суркіс упевнений, що організація чемпіонату Європи 2012 року в Україні не поступиться попередньому європейському футбольному форуму в Австрії і Швейцарії.

"У нас є ще три місяці, щоб довести виконкому і експертам УЄФА, що ми проведемо якщо не кращий чемпіонат, то, принаймні, не гірший за той, що був у Австрії і Швейцарії", - розповів Суркіс.

Відповідаючи на питання про те, чи буде ухвалено позитивне рішення щодо українських міст, які претендують на право приймати матчі ЧЄ, Суркіс заявив, що не сумнівається в цьому.

 
Донецьк, Львів і Харків до 30 листопада поточного року повинні показати, що виконують графік підготовчих робіт, інакше вони позбавляться права приймати матчі.

"З кожним місяцем ця упевненість (у тому, що буде прийняте позитивне рішення) стає все більше і більше. Тому що нам вірять. І нехай ми працюємо не з випередженням графіка, але, на мій погляд, дотримуємося його у визначальних пунктах.

 
З усього іншого - давайте все ж таки дочекаємося 10-11 грудня, коли відбудеться засідання виконкому", - відмітив глава ФФУ.

Як повідомляв ІМК, з польського боку матчі ЄВРО-2012 приймуть чотири міста: Варшава, Познань, Вроцлав і Гданськ. З боку України поки тільки Київ отримав право приймати поєдинки турніру.

Джерело: ІМК
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...