• У Китаї перекосився 28-поверховий будинок. Мешканців терміново евакуювали

  • Середа, 16 вересня 2009 року
Китай. Через риття котловану надто близько до 28-поверховому будинку в місті Чунцин, стався обвал. У результаті обрушилася огорожа, а частина фундаменту будівлі дала тріщину й осіла на 30 см, через що в будинку перекосилися вікна. З будинку були терміново евакуйовані понад 300 мешканців.

Як повідомило видання «Вечірній Чунцин», пізно увечері 11 вересня в районі, де розташована будівля, пролунав сильний скрегіт. Між котлованом та будівлею утворився обвал довжиною 28 м, обвалилася порода разом із огорожею і 4-метровою хвірткою. Будівля в одну мить просіла і трохи перекосилася.

Рано вранці другого дня з будівлі були терміново переселені 170 сімей, деякі не встигли навіть переодягти піжами.

Будівельна компанія зареєструвала всіх потерпілих і пообіцяла знайти їм тимчасове житло, а також до 1 жовтня виплачувати в день по 100 юанів як компенсацію.

12 вересня районний відділ пропаганди повідомив, що в результаті попереднього огляду стану будівлі не виявлено серйозних ушкоджень, однак його ще повинні більш ретельно перевірити фахівці.

Мешканці будинку розповіли, що вони не раз підходили до будівельників, які рили котлован поблизу будівлі, і говорили про можливу небезпеку, але останні їх не слухали і іноді навіть сварилися.

Як ми повідомляли раніше, 4 серпня у місті Шицзячжуан провінції Хебей обвалилася будівля сталеливарного заводу, поховавши під собою, як мінімум, 17 чоловік.

27 червня цього року в Шанхаї впав 13-поверховий будинок, який вже був готовий до здачі в експлуатацію.

23 липня в місті Цзіньчжоу північній провінції Хубей від пориву вітру впала щойно побудована телевежа.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...