• Сотні дітей у Китаї постраждали від вакцин

  • Вівторок, 15 вересня 2009 року
Китай. Більше 30 батьків, діти яких постраждали від вакцин, 8 вересня з різних провінцій приїхали до Пекіна поскаржитися Міністерству охорони здоров'я. В результаті їх розігнала поліція, а трьох заарештували. У Китаї є багато дітей, які після вакцинацій стали інвалідами.

Як розповіли учасники цього колективного звернення до влади кореспондентові радіо «Вільна Азія», спочатку з даної проблеми до Пекіна збиралося приїхати більше 300 чоловік з різних провінцій. Більшість з них були затримані місцевою владою і в результаті до Пекіна дісталися тільки 30 чоловік.

Пан Юй розповів, що до Пекіна з міста Гуанчжоу вони добиралися 5 днів: «Після приїзду ми відразу ж пішли до міністерства охорони здоров'я. Ми ходили туди поспіль три дні, але нас таки не пустили всередину будівлі. Тоді ми зробили плакати, а також великі фотографії наших постраждалих дітей і стали проводити акцію навпроти будівлі міністерства. Майже відразу ж до нас підбігли охоронці й поліцейські і стали розганяти нас».

Так було три рази, після чого поліція намагалася забрати їх у відділення. Більшості вдалося втекти. Трьох з них заарештували.

Батьки постраждалих дітей розповіли, що в Китаї за останні роки дуже багато дітей після різних обов'язкових щеплень стали інвалідами - у деяких віднялася мова, в інших розвинулася дистрофія або стався параліч. В окремих випадках батькам вдалося через суди домогтися від влади виплати компенсацій, але більшість змушені лікувати постраждалих дітей за свої кошти.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...