• Самогубство чи вбивство сталося в Китаї? ФОТО

  • П'ятниця, 11 вересня 2009 року
Китай. Шахтар з міста Піндіншань провінції Хеанань, Ше Шоулянь, перебуваючи в нетверезому стані, затіяв бійку, після чого його заарештувала поліція. Через 2 дні після арешту родичам повідомили, щоб вони прийшли на впізнання трупа, сказавши, що заарештований наклав на себе руки. Однак все тіло Ше, як виявилося, було покрито ранами і синцями.

Відомо, що в Китаї до ув'язнених, заарештованих та затриманих часто застосовують катування, щоб добитися від них потрібних свідчень або ж змінити їх переконання. Найчастіше, коли жертва тортур не витримує і помирає, це видається як самогубство. Ймовірно так сталося і цього разу.

25 серпня родичі загиблого зажадали проведення експертизи та висновку про причину смерті.

Як повідомила нашому кореспондентові Гу Сяохуа дружина загиблого Цзе Хуабінь, коли лікар побачив, що все тіло трупа вкрите ранами і синцями, він повідомив про це в прокуратуру. З прокуратури надіслали людину для участі в медекспертизі.

Результатів цієї експертизи в даний час все ще немає.

Далі пані Цзе розповіла, що коли 16 серпня її чоловіка забрали в поліцію, їм про це відразу повідомили і вони поїхали туди. Там вони зустрілися з заарештованим, який був у наручниках і виглядав абсолютно здоровим, у нього не було ніяких ран і забиттів.

18 серпня їм подзвонили з дільниці та повідомили, що Ше Шоулянь втік з-під варти, і його знайшли мертвим в лісопосадці. За їх версією, він наклав на себе руки.

Коли рідні приїхали для впізнання трупа, вони були здивовані, побачивши численні рани на його тілі. Крім синців та подряпин по всьому тілу, в нього була глибока рана на голові, а також зламані лобкова кістка і ліва рука.

Донька загиблого повідомила: «Поліцейські сказали, що тіло мого батька виявили люди в лісопосадці. Що він перерізав собі вени. Перед цим він втік з ув'язнення і всі ті рани на його тілі він отримав під час втечі, коли перебирався через стіну».

Родичі Ше впевнені, що він загинув від катувань та побиття в поліцейській дільниці, і закликають всіх людей доброї волі допомогти їм відновити справедливість.

Наш кореспондент зателефонував у відділення поліції, в якому знаходився Ше. Зняв трубку черговий, сказав, що нічого не чув про цю справу і тому розповісти нічого не може.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...