• Китайський дисидент: Інтернет зруйнує китайську компартію

  • Субота, 1 серпня 2009 року
«Мільйонна армія і поліція тоталітарного комуністичного режиму в Китаї буде скинута інтернетом», - такий прогноз зробив китайський політичний дисидент Тао Цзюнь на форумі у Сан-Франциско, що пройшов минулого тижня.

Заснований Тао в Китаї в 2001 році сайт «Мейхуа» був закритий так само, як і сайт «Тяньван», заснований Хуаном Чи. Обидва вони були заарештовані і засуджені до термінів ув'язнення.

Тао вважає, що, дивлячись на те, як компартія, не шкодуючи ніяких коштів і зусиль, намагається блокувати інтернет, можна зробити висновок, що Всесвітня мережа стала сильною загрозою для тоталітарного правління компартії. Він сказав: «Для нас інтернет став головною зброєю протистояння насильницькій політиці компартії. Ми віримо, що саме інтернет відіграє ключову роль у розкладі компартії ».

Останнім часом китайська компартія постійно повідомляє, що в Китаї збільшується число користувачів інтернету, за цим показником Китай уже вийшов на перше місце в світі, виставляючи це перед Заходом, як значимий показник розвитку країни. У будь-якого процесу є дві сторони. Розвиток Інтернету в Китаї, на думку Тао, допомагає світу дізнатися реальну ситуацію в країні.

«Вся інформація про народні повстання, провини чиновників та поліції, а також все інше, що компартія ніколи не повідомила б світу, поширюється через інтернет. І якщо одного разу всі люди, і особливо самі китайці дізнаються про все те, що відбувається в країні, тоді почнеться справжній великий протест. Інформація є джерелом протесту, а інтернет саме надає можливість отримання цієї інформації».

Під кінець він звернувся до всіх китайських дисидентів та демократів: «За допомогою інтернету ми об'єднаємо наші руки і наша сила стане величезною. За допомогою інтернету ми зруйнуємо тоталітарний комуністичний режим. Я вірю, що цей день настане».

Крім терміну ув'язнення, який Тао відбув за сайт, раніше він також був засуджений до 3,5 років ув'язнення за участь в організації студентського повстання в 1989 році. У минулому році він отримав політичний притулок у США і в даний час проживає в Лос-Анджелесі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...