• У Пекіні вибухнув ресторан сіньцзянської кухні. ФОТО

  • П'ятниця, 25 вересня 2009 року
Китай. Вибух зрідженого газу стався в ресторані «Делікатеси Сіньцзянського Кашгару», розташованого в пекінському районі Січен 25 вересня о 9 годині за місцевим часом. За словами очевидців, від вибуху завалилася вся будівля ресторану. Щонайменше, 18 людей отримали поранення.

Агентство Сіньхуа повідомило, що в результаті вибуху багато людей опинилися під завалами, а причини події невідомі.

У повідомленні центрального телебачення Китаю було сказано, що вибухнули ємності зі зрідженим газом, що знаходилися в технічних приміщеннях ресторану. Так само повідомляється, що поранено, щонайменше, три співробітники ресторану і кілька перехожих.

Деякі ЗМІ повідомляють про мінімум 18 поранених.

Співробітники ресторанів розташованих недалеко від місця вибуху розповіли нашому кореспонденту, що вибух був дуже сильним, постраждали не тільки перехожі й автомобілі поруч із рестораном, але й завдано шкоди, різних ступенів, практично всім сусіднім будівлям.

Поліцейський з місцевого відділення відмовився відповідати кореспонденту на будь-які запитання щодо даного інциденту, сказав: «Я не можу про це говорити», - він поклав трубку.

Лікар місцевої лікарні, в яку доставили постраждалих, також відмовився будь-що повідомляти, порадивши кореспонденту почитати повідомлення офіційних ЗМІ.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...