• Кілька тисяч чоловік отруїлися забрудненою питною водою на півночі Китаю

  • Понеділок, 3 серпня 2009 року
Китай. Забруднення питної води призвело до отруєння кількох тисяч мешканців міста Чіфен району Внутрішньої Монголії. Перші випадки отруєння були зафіксовані 25 липня, повідомляють китайські ЗМІ.

За даними міської санстанції на 28 липня, в місті всього зареєстровано 2622 випадки отруєння. Тільки за 1 день (28 липня) було зафіксовано 1112 нових випадків. У постраждалих спостерігається жар, нудота, блювота, розлад шлунка і т.д.

Співробітник санстанції міста Чіфен повідомив, що в даний час всі лікарні міста переповнені постраждалими від забруднення води. Його дочка також знаходиться в лікарні.

На прес-конференції з цієї нагоди, що відбулася 27 липня, представники місцевої адміністрації повідомили, що за підсумками попереднього розслідування, забруднення води  сталося після сильного дощу 23 липня, що затопив 9-й резервуар питної води. Таким чином, брудна дощова вода потрапила в водопровід з питною водою.

Місцеві мешканці засуджують компанію, що постачає питну воду за те, що вона не попередила городян, хоча знала, що в резервуар потрапила брудна вода.

Один з городян розповів, що вранці 25 липня, коли він побачив, що з крана тече каламутна вода з неприємним запахом, то зателефонував в компанію і повідомив про це. Йому відповіли, що з водою, яку вони постачають, все в порядку і що проблема у них з трубами. На інші подібні дзвінки співробітники компанії також стверджували, що з якістю води, що виходить від них, все в порядку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...