• Слідом за посиленням у Китаї блокади інтернету оновилася програма її прориву

  • Четвер, 1 жовтня 2009 року
Американська компанія, що спеціалізується на динамічних інтернет-технологіях (ДІТ, «Dynamic Internet Technology»), 22 вересня випустила нове, більш потужне програмне забезпечення для прориву блокади Інтернету. Зроблено це було у відповідь на посилення контролю і цензурі інтернету комуністичним режимом Китаю напередодні святкування 60-річчя КНР.
 
Останнім часом спроби китайських користувачів всесвітньої мережі відвідати закордонні вебсайти шляхом прориву створених режимом блокад і фільтрів стали все більш важко здійсненним. Крім того, китайських інтернет-користувачів примушують використовувати справжні імена і особисті дані, що дозволяє владі більш ефективно контролювати їх діяльність у мережі.
 
Нещодавно відбулася ще одна безпрецедентна подія. Режим, не привертаючи загальної уваги, проінструктував провайдерів інтернет-послуг і дав вказівки до використання «Blue Dam» ( «Синя дамба»), яка являє собою сервер-версію програмного забезпечення «Green Dam» - програми загального контролю інтернету і тотального інтегрування.
 
Білл Ся, головний адміністратор ДІТа, 22 вересня сказав в інтерв'ю The Epoch Times, що вони завжди намагаються оновлювати свої програми, щоб вчасно надати китайським громадянам можливість отримувати інформацію без цензури компартії.

«Під час політично чутливих періодів, режим компартії завжди посилює інтернет-блокаду і спостереження, і робить відвідування закордонних веб-сайтів більш важко здійсненими для китайських користувачів інтернету. Проте, ми завжди робимо відповідні заходи і оновлюємо наше програмне забезпечення, щоб обійти це», - сказав він.
 
Остання програмне забезпечення ДІТа - FreeGate версії 6.89 стало більш ефективним для прориву інтернет-цензури в Китаї.
 
Дуже багато китайських блогерів надіслали свою подяку компанії
 
Хтось під ніком «stevenren» написав: «Зовсім недавно блокада була просто божевільною. Однак, при використанні програм Tor, інтернет-браузера Lotus, і FreeGate 6.88, я зміг пересуватися в мережі, хоча і на більш повільній швидкості. Дякую за тяжку працю фахівців FreeGate».
 
Інше повідомлення містило: «Чудово, чудово, пречудово! Нарешті-то мені відкрився шлях виживання. Ви - справжня визвольна армія».
 
Інтернет став потужним інструментом для обміну інформацією китайським народом, і Global Internet Freedom Consortium взяв на себе ініціативу в розвитку програмного забезпечення для руйнування інтернет-стіни Китаю.
 
Китай має найбільшу в світі кількість користувачів мережі - 340 мільйонів, і 100 мільйонами блогів. Global Internet Freedom Consortium заявляє, що продовжить розвивати свою діяльність, для того, щоб задовольнити потреби цих людей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...