• У Китаї виловили 20 мільйонів юанів, захованих партійним функціонером у ставку

  • Середа, 30 вересня 2009 року
Китай. Після майже двомісячного розслідування, 26 вересня за хабарництво і корупцію, а також співпрацю з мафіозним угрупованням, був заарештований начальник управління юриспруденції міста Чунціна Вень Чан. У спеціальному тайнику в ставку були знайдені заховані ним 20 мільйонів юанів ($ 2,8 млн).

Як повідомляють китайські ЗМІ, зібрані численні докази злочинів Веня, серед яких участь у великому мафіозному угрупованні, азартні ігри, відвідування повій, зґвалтування, підкуп чиновників, відмивання грошей, отримання хабарів і т.д.

Під час арешту з його будинку було конфісковано численні предмети розкоші: дорогі картини, скульптура, близько тисячі пляшок елітного спиртного, а також стародавній бюст Будди, викрадений в 2004 році з музею повіту Дацзу.

У партійного функціонера також були знайдені золоті злитки та іноземна валюта, на загальну суму близько 100 млн юанів.

Схованка у ставку поліції показала дружина Веня. Два дні витратили водолази, щоб знайти тайник і витягти гроші, інформує гонконгська газета «Дакунбао».

Повідомляється, що Вень 16 років працював заступником начальника поліцейського управління міста Чунцин. Один зі співробітників прокуратури сказав «листів зі скаргами на нього, що за цей час накопичилися можна обчислювати тоннами».

Крім Веня, раніше вже були арештовані кілька інших керівників силових структур, які спільно протегували злочинне угруповання, що займається вбивствами, викраденням людей, здирництвом і т.п.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...