• Китайский канатоходець із Сіньцзяну проведе на канаті 49 днів

  • Четвер, 8 жовтня 2009 року
Китай. Канатоходец в шостому поколінні, майстер «давазу», уйгур за національністю, Аділі, збирається поставити новий рекорд, пробувши на натягнутому тросі над горами Тайму 49 днів.

«Даваз» ( «Балансування на дроті») - це мистецтво ходіння по натягнутому на висоті дроті, що поширюється в Сіньцзян-Уйгурському автономному районі вже більше 2000 років. Особливість його в тому, що канатоходец не використовує страховку і під час ходьби здійснює різні акробатичні руху.

Як повідомляє газета «Дуннан Кауйбао», Аділі вирішив провести 49 днів, з 6 жовтня по 23 листопада, на дроті довжиною близько 500 м, натягнутому на висоті близько 1000 м, не спускаючись на землю. Таким чином, він планує побити свій власний рекорд - 40 днів, який увійшов до Книги рекордів Гіннеса.

6 жовтня на церемонії початку свого представлення Аділі сказав кореспондентам, що його чекає найбільший «ворог» - самотність, а також, що цього разу його завдання ускладниться сильним вітром.

Вчитися «давазу» Аділі почав із 5-річного віку, в 10 років він вже зробив свій перший виступ на великій висоті. Йому належить кілька рекордів, пов'язаних з ходінням по дроту, записаних в Книзі рекордів Гіннеса.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...