• У Китаї придумали новітній дизайн житла

  • Середа, 7 квітня 2010 року

Китай. У Пекіні з'явився новий дизайн кімнат для знімання, що відповідає вимогам часу.

Високі ціни на нерухомість і безробіття породили в КНР нову групу людей, яких називають «нація мурашок» (іцзу). Це випускники вишів, апелянти і робітники-мігранти, які приїздять до міста і працюють на тимчасових роботах. У них низькі доходи і немає ніякого соціального захисту (не має пенсії, страховки на лікування і т.д.). В основному це люди у віці від 22 до 29 років. Селяться вони в найдешевших районах, по багато чоловік у кімнаті. Місця їх проживання нагадують мурашники, звідси і їхня назва.

У зв'язку зі збільшенням числа таких людей, один із жителів столиці придумав новий дизайн кімнат, що відповідає їх фінансовим можливостям. Нещодавно в пекінському районі Хайдянь з'явилося вісім гуртожитків, площа кімнат у яких близько двох квадратних метрів. Там можна лежати, сидіти і користуватися ноутбуком.

Оригінальний дизайн кімнат придумав 78-річний Хуан Жісінь, у минулому інженер, який розробив проект більше десяти електростанцій, повідомляє видання «Пекінська молодь».

Довжина кімнати 2,4 м, ширина 0,72 м, всередині є розетка, лампа та інтернет. Коштує така кімната 50 юанів ($ 7) на місяць.

Хуан впевнений, що його новаторство буде підхоплено та отримає значне поширення у великих містах Китаю.

Китайські ЗМІ нещодавно повідомили про ще один оригінальний вид житла, який набирає популярність - це так звані «корабельні контейнери для житла», які почали продавати в місті Шеньчжень провінції Гуандун.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...