• Китайським селянам затримують зарплату майже рік, але їх акція протесту протрималася лише 15 хвилин

  • П'ятниця, 4 грудня 2009 року
Китай. Більше ста селян, які приїхали на заробітки в Нінся-Хуейський автономний район, заблокували трасу в місті Іньчуань. Вже майже рік роботодавець затримує їм виплату зарплати, а державні відомства не звертають уваги на цю проблему.

Як розповіли учасники протесту кореспонденту The Epoch Times, їх змусили піти на такий крок: «З початку року нам дають гроші тільки на харчування, в компанії кажуть, що з ними не розрахувалися їхні клієнти».

У другій половині дня 25 листопада більше ста людей вийшли на трасу в районі Цзінфен і перекрили її живою стіною. Вони голосно кричали: «Поверніть нам наші гроші, зароблені потом і кров'ю!» На дорозі утворилася пробка з понад 10 маршрутних автобусів.

Проте тривало це не довго, вже через 15 хвилин до місця подій прибули поліцейські, які силою розігнали демонстрантів.

Наш кореспондент дізнався, що 10 листопада після того, як в їхньому районі випав сильний сніг, будівельна компанія, на якій вони працюють, повністю зупинила роботу. Погода ставала більш холоднішою, а у селян, які приїхали з провінції Сичуань, міста Чунцин та інших районів, не було навіть грошей, щоб купити вугілля для обігріву. У деяких навіть немає коштів, щоб повернутися додому.

Багато разів вони вимагали виплатити належні їм гроші. Начальник компанії пообіцяв, що розрахується з ними 21 листопада. Однак, коли в зазначений термін вони знову прийшли до нього, то побачили, що двері адміністрації замкнені, і в офісі немає ні душі. Мобільний телефон начальника також не відповідав.

Селяни пішли в управління праці, але там їм сказали, що у них не оформлені відповідні документи на роботу, тому вони не можуть нічим їм допомогти. Більше їм нічого не залишалося робити, як заблокувати дорогу, щоб хоча б таким чином привернути увагу влади до своєї проблеми.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...