• Сила любові чоловіка воскресила дружину

  • П'ятниця, 27 листопада 2009 року
Китай. Іноді сила і щирість наших почуттів можуть творити диво. Ця незвичайна історія відбулася в середині листопада в одній селянській родині, що мешкає в південній провінції Хунань.

Увечері 13 листопада родичам 80-річної Лоу Шуюань повідомили з лікарні, що жити їй  залишилося не більше півгодини і щоб вони готувалися до похорону. Про це кореспонденту газети «Сяосян Монінг» розповіла дочка Лоу.

Коли родичі приїхали до лікарні, Лоу вже не дихала, і тіло її стало остигати. Лікарі сказали, що вона тільки що померла. Її забрали додому, рідні почали клопотати, готувати все необхідне для похорону. Єдиний, хто не брав участь в цьому, був її чоловік Оу Дешен. Він не повірив, що дружини вже немає, підійшов до її ліжка, сів поруч, взяв у свої руки холодну руку жінки, і почав пошепки розмовляти з нею.

Так минуло дві ночі й один день. Чоловік не відлучився від Лоу ані на секунду, він нічого не пив і не їв, а тільки зігрівав їй руки і тихенько пошепки повторював на вухо: «Кохана, мені так шкода».

Вранці 15 листопада Оу голосно закричав дітям: «Ви все спите? Ваша мама і то вже прокинулася!»

Здивовані діти схопилися і побігли в спальню батьків. Вони не повірили своїм очам - мама сиділа на ліжку, дивилася на них і говорила: «Чому так шумно!»

Як потім розповіла колишня «покійниця»: «Він [чоловік] постійно біля мене щось бурмотів і не давав мені спокійно заснути. Потім я подумала, що шкода його, якщо я піду, хто буде про нього дбати?»

«Вони дуже люблять один одного. Різниця  у віці  у подружжя всього три місяці. Дві ночі і один день тато ні на хвилинку не переставав мамі шепотіти на вухо "кохана" і "мені так шкода" », - розповіла їхня дочка.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...