• На півдні Китаю селяни «воювали» з поліцією. Фото

  • Неділя, 15 листопада 2009 року
Китай. Більше сотні селян повіту Венюан провінції Гуандун 30 жовтня вийшли на захист своєї землі і будинків від зазіхань місцевої влади. Відбулося зіткнення з поліцією, в результаті якого чисельні селяни отримали поранення.

Як розповіли місцеві жителі кореспондентові The Epoch Times, рано вранці 30 жовтня влада повіту разом з кількома сотнями екіпірованими поліцейськими, а також робітниками, приїхали для зносу селянських будинків. Їм назустріч вийшли більше сотні озброєних палицями та камінням селян.

Заступник начальника місцевого управління громадського порядку сказав, щоб селяни не перешкоджали «діям державних службовців», після чого віддав наказ поліцейським наступати.

Очевидці кажуть, що все було схоже на війну, дві сторони буквально побігли одна на одну. За різними даними, серйозні поранення отримали від трьох до шести чоловік з боку селян і стільки ж з боку поліції. Протистояння тривало близько години. Поліція відступила.

«Кілька селян були відправлені в лікарню. Цього разу ми перемогли, але вони знову прийдуть, і тоді можливо навіть будуть жертви», - розповіла місцева мешканка на прізвище Гуан.

За інформацією місцевих жителів, без оформлення належних документів влада забрали у селян 61 га землі, заплативши їм дуже низьку компенсацію. Потім вони землю продали приблизно в 10 разів дорожче, ніж заплатили за неї селянам. Селяни не визнають цю угоду і не віддають свою землю.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...