• У Тайвані пройшла Міжнародна художня виставка «Істина Доброта Терпіння». Фото

  • Четвер, 5 листопада 2009 року
Тайвань. Міжнародна художня виставка «Істина Доброта Терпіння» присвячена самовдосконаленню нещодавно пройшла у тайванському місті Тайбей. Виставка присвячена духовному вдосконаленню людини за системою Фалуньгун, а також переслідування цієї практики китайським комуністичним режимом.

Виставку за попереднім записом відвідали більше 1100 вчителів та учнів 12 шкіл. На церемонії відкриття були присутні представники Міської Ради та інші важливі персони міста.

У багатьох школах Тайваню учні займаються Фалуньгун цілими класами протягом вже декількох років. Знайомство з картинами Міжнародної художньої виставки «Істина Доброта Терпіння» (основний принцип учення Фалуньгун) для цих дітей та їх вчителів є важливою і відповідальною справою.

Чиновники, які відвідали виставку виступили з промовою на церемонії відкриття. Член Ради округу Тайбей Ван Ци сказав, що у народів країн, в яких проходить ця виставка, є свобода віри. Він також підкреслив, що у кожної картини, представленої на виставці, є своя власна цінність і духовний прояв.

Директор початкової школи Жунфу міста Тайбея Ло Жунсень зазначив: «Розглядаючи картини, ми не лише насолоджуємося їхньою красою, але і підвищуємо нашу моральність, а також дізнаємося про благородні зусилля послідовників Фалуньгун».

Директор Ван школи підготовчих класів Юйлінь звернула увагу присутніх на те, що «перегляд картин залишить доброту в дитячих серцях». На її думку, картини є таким, що «надихають».


Пані Чан Чінтін, заступник директора Комітету представників Міської Ради, також відвідала церемонію відкриття зі своєю дочкою. «Я вражена, - поділилася вона. - Очі дівчинки на картині «Чисте благання» і слова на плакаті в її руках: «Вбитий за свою віру» дуже зворушливі. Переслідування Фалуньгун, здійснюване компартією Китаю, просто жахливе».

Відвідувач виставки пан Ву розповів, що одну з великих керівних посад у його компанії займає послідовник Фалуньгун, який особливо гарно справляється зі своєю роботою і каже, що все це завдяки Фалуньгун. Тому, Ву приїхав подивитися картини в останній день виставки з дружиною, щоб ближче познайомитися з цією практикою. Після перегляду він сказав, що хоче прочитати книгу «Чжуан Фалунь», щоб більше дізнатися про Фалуньгун.

Більшість робіт виставки написані маслом на полотні в стилі Ренесанс, кілька творів тушшю - на шовку і папері в традиційному китайському стилі. Художники відзначені сотнями подяк за внесок у світову культуру, високу майстерність і багатий зміст картин. Виставка пройшла вже більш ніж у 40 країнах.

Автори картин, які самі є послідовниками Фалуньгун, а деякі перенесли репресії в Китаї, тонко передали той стан, коли життя починає відповідати принципу Істина Доброта Терпіння і стає прекрасним. Своїми картинами художники також хочуть увічнити найбільший за своїм масштабом злочин проти гуманності і людяності, щоб люди завжди пам'ятали про це.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...