• Трупа Shen Yun вперше відвідає Гонконг

  • Четвер, 15 жовтня 2009 року

Гонконг. Представлення творчого колективу Shen Yun виступам якого постійно намагається перешкоджати комуністичний режим Китаю, відбудеться у Гонконгу на початку 2010 року. Директор Shen Yun, пані Лі Віна, пообіцяла, що колись трупа виступить зі своєю виставою в континентальному Китаї та завоює серця китайської аудиторії.

Гонконзька Асоціація Фалуньгун, Міжнародний проект The Epoch Times і ТБ New Tang Dynasty (NTDTV) 4 жовтня провели прес-конференцію в Гонконзі. На ній було оголошено, що Shen Yun виступить, принаймні, з чотирма виставами в Театрі Лірики гонконзької академії Performing Arts з 27 по 31 січня 2010 року. На прем'єру до Гонконгу приїдуть більше 100 артистів трупи та оркестру. «Це буде грандіозне видовище», – підкреслила пані Лі.

Під час свого виступу на прес-конференції Лі Віна, яка спеціально приїхала із США, виразила вдячність трьом організаціям, що запросили трупу, а також громадськості - за підтримку.

«Гонконг – це чарівна східна перлина. Люди в Гонконзі живуть під захистом закону, у вільному і демократичному суспільстві. Ми раді запрошенню і зробимо все можливе, щоб представити це прекрасне і пронизане чарівністю шоу жителям Гонконгу», – сказала пані Лі.

Організатори концертів відзначили, що це для них велика честь запросити Shen Yun до Гонконгу, щоб тутешні жителі змогли побачити це шоу.

Голова Асоціації Фалуньгун Гонконгу, пан Хун Чеун, сказав: «Виступ Shen Yun повинен принести прекрасне майбутнє Гонконгу. Всі ми з нетерпінням чекаємо виступів трупи».

З моменту свого заснування в 2006 р. в Нью-Йорку творчий колектив Shen Yun почав швидко набувати популярність. У 2007 році він провів 78 виступів в 32 містах чотирьох континентів. У 2008 році трупа відвідала 66 міст різних країн, де провела більше 200 шоу. А в 2009 році зробила тур по більше 100 містах світу, виступивши з більш ніж 300 виставами. В 2007 році була тільки одна трупа і один оркестр, а з 2009 року Shen Yun має три трупи і три оркестри.

Пані Лі також повідомила, що в найближчому майбутньому вони планують виступити в континентальному Китаї. «[Гонконг] Це наш перший крок до того, щоб виступити в континентальному Китаї. Я вірю, що одного дня ми представимо своє шоу в Китаї, і його жителям неодмінно сподобається виступ», – сказала вона.

Багато відомих людей з різних прошарків суспільства Гонконгу відвідали прес-конференцію або ж різними формами виразили своє вітання та підтримку.

Голова Гонконзького альянсу на підтримку патріотичних і демократичних рухів в Китаї, Сцето Ва (Szeto Wah) бачив виступи Shen Yun під час свого візиту до Канади. Він розповів, що пережив «велике задоволення», а також, що його свідомість очистилася після проглядання шоу. Розповідаючи про свої враження від шоу, він описував його, як «божественну грацію». «Вистава наповнена божественним змістом, що відображає душевний стан артистів», – поділився своїми враженнями пан Сцето.

Головний редактор журналу Open Magazine в Гонконзі, Цзінь Цзюн, виразив надію побачити ці виступи в Гонконзі. Він вже бачив виступи Shen Yun в США та був надзвичайно вражений цим шоу.

Депутат законодавчих зборів від демократичної партії, пан Хуан Ченчжі відзначив, що жителі Гонконгу дуже сподіваються на приїзд концерту міжнародного рівня, і що це буде хороший шанс для вираження свободи слова і культурного обміну. «Shen Yun – це творчий колектив міжнародного рівня, до того ж в номерах його виступів міститься традиційна культура Китаю, культура віри. Це буде дуже корисно для гонконгців, а також і хороший шанс отримати насолоду від шоу», – поділився своєю думкою пан Хуан.

Наприкінці представник організаторів шоу, пан Цзян Хунчжан, сказав: «До Гонконгу легко добратися з найближчих міст. Я вірю, що китайці з континентального Китаю чули про Shen Yun і обов'язково приїдуть, щоб подивитися шоу. Я переживаю тільки за те, що чотирьох вистав буде недостатньо. Організатори зараз активно займаються тим, щоб збільшити кількість виступів у Гонконзі». Він також додав, що графік шоу вже розписаний, і найближчим часом буде оголошено про те, як придбати квитки.

Нагадаємо, що торік виступи артистів Shen Yun були намічені в Україні в рамках світового турне трупи по 80-ти країнах. Однак, через тиск на українську владу з боку китайського комуністичного режиму шоу було відмінено.

The Epoch Times є почесним інформаційним спонсором світових турне творчого колективу Shen Yun.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...