• Китайська влада приховує кількість померлих від грипу H1N1 як «негативну інформацію»

  • П'ятниця, 9 жовтня 2009 року
Китай. Незважаючи на те, що в Гонконгу та Тайвані рівень смертності від грипу H1N1 становить відповідно 0,85% і 5,8%, в континентальному Китаї, згідно з офіційними повідомленнями комуністичної влади, ця цифра становить лише 0,0047%.

Отримані підтвердження того, що влада навмисно приховують реальну ситуацію епідемії цієї хвороби.

Співробітниця Центру з контролю і профілактики захворювань міста Дацін провінції Хейлунцзян на умовах анонімності повідомила, що ситуація з епідемією грипу H1N1 в країні дуже серйозна. Вона також сказала, що напередодні 60-річчя правління компартії (1 жовтня) інформація про смертні випадки, як і загальна ситуація хвороби була заблокована, щоб «негативною інформацією» не затьмарити свято, а тепер ці випадки «швидше за все, будуть поступово оприлюднюватися».

Згідно з інформацією міністерства охорони здоров'я КНР від 6 жовтня, в континентальному Китаї в даний час зафіксований тільки один смертний наслідок від грипу H1N1. Цей випадок стався 4 жовтня в повіті Мочжуканка автономного району Тибету. Померла 18-річна дівчина.

Також 6 жовтня офіційні китайські ЗМІ повідомили, що 2 жовтня в Пекіні в лікарню поступив хворий у важкому стані, у якого була хронічна хвороба, а також грип H1N1.

В обох цих випадках інформація про те, що трапилося була обнародувана тільки через кілька днів. Китайські блогери стверджують, що це пов'язано зі святом компартії 1 жовтня, під час якого влада дала установку «не повідомляти негативну інформацію».

У Тайвані за офіційними даними, в даний час зафіксовано 292 випадків захворювання на грип H1N1, з них 17 осіб померли, рівень смертності від цієї хвороби становить приблизно 5,8%. У Гонконгу на сьогоднішній день вже зафіксовано 26 987 випадків зараження, з них 23 з летальним наслідком, рівень смертності становить приблизно 0,85%. За даними ВООЗ, у світі рівень смертності від цього грипу становить приблизно 1,3%.

Однак, за офіційними даними КНР, в даний час в континентальній частині країни зафіксовано більше 21 тис. випадків захворювання, і з них тільки один летальний результат, рівень смертності становить 0,0047%.

Після проведеного нами невеликого розслідування, була отримана інформація, з якої видно, що комуністичний режим намагається ввести в оману громадськість.

Велика спалах епідемії грипу H1N1 трапився в національній поліцейської академії міста Ланфан провінції Хебей. Інформація про це була повністю заблокована владою. Коли наш кореспондент по телефону зв'язався зі співробітником служби охорони академії, той сказав: «Ситуація дуже складна. Я не можу про це говорити тобі. Розумієш, що я маю на увазі? Якщо я буду з тобою говорити про це, то я втрачу роботи».

Викладач пекінської школи стюардес розповів, що численні учениці школи знаходяться в карантині, двоє з них вже померли, ще одна в дуже важкому стані. За його словами, тим, хто не захворів, заборонено їхати додому, а хто поїде, будуть виключені. Але, незважаючи на це, багато хто все одно поїхали.

У статті китайського журналу «Фінанси та економіка», фахівець, що побажав не називати свого імені, стверджує, що в Китаї число тих, які заразилися вірусом H1N1 у багато разів більше, ніж зазначено в офіційних даних.

За прогнозами лікаря відділення інфекційних хвороб провінції Хунань, «виходячи з досвіду, і побачив реальну ситуацію», наступного року в Китаї кількість заражених грипом H1N1 може досягти 10 млн чоловік.

Ми також отримали підтверджуючу інформацію, що китайська влада негласно вимагає, щоб випадки захворювання на грип H1N1 реєструвалися як звичайний грип.

Житель міста Усі провінції Цзянсу повідомив, що в їхньому місті дуже багато випадків захворювань, у багатьох навчальних закладах припинені заняття. Однак, за його словами, влада не інформуює населення про ситуацію, а також про те, які заходи безпеки приймати саме від цього виду грипу.

Співробітник Центру з контролю і профілактики захворювань міста Усі на питання кореспондента про те, чому така ситуація, сказав: «Так розпорядився уряд - якщо було діагностовано грип H1N1, то не дозволяється розміщувати хворих в лікарні на карантин, за винятком важких випадків. Їх відправляють лікуватися додому. При цьому їх захворювання реєструється, як звичайний грип та лікування призначається таке ж, як і при звичайному грипі».

Співробітник управління охорони здоров'я міста Гуанчжоу провінції Гуандун розповів, що у них немає вакцини проти вірусу H1N1, тому вони використовують вакцину для звичайного сезонного грипу, яка робиться за бажанням за встановлену плату. За його інформацією, в місті немає спеціалізованих лікарень для хворих на грип H1N1, і крім важких випадків, їх також не госпіталізують, а лікують амбулаторно, як хворих звичайним грипом.

28 вересня ЗМІ компартії Сіньхуа інформувало, що у Пекіні учням середніх і початкових шкіл будуть безкоштовно робити щеплення. Повідомлялося, що в першу чергу, заздалегідь до 1 жовтня, будуть зроблені щеплення тим учням, які візьмуть участь у святкових заходах, а потім з 8 жовтня, всім іншим.

За даними наших джерел із провінції Хунань, в містах провінції не залишилося ліків для лікування грипу H1N1, всі вони були за наказом терміново надані в Пекін.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...