• П'ятдесят років китаєць вчився ставити вертикально курячі яйця

  • Вівторок, 29 вересня 2009 року
Китай. Селянин з повіту Гуаншао провінції Шаньдун після 50 років наполегливих тренувань досяг уміння ставити вертикально курячі яйця, що не пройшли термічної обробки. Він, наприклад, може із зав'язаними очима легко поставити яйце на лампочку вертикально.
 
Як повідомляє газета «Цзілі Ванбао», народному умільцю Лі Дехао, виповнився 61 рік. Він може із зав'язаними очима, поставити вертикально яйце на будь-яку рівну площину або дугоподібну поверхню.

Бажання навчитися цьому у нього з'явилося 50 років тому. У той час компартія проводила кампанію Великого стрибка і по всій країні був сильний голод. Лі сильно захворів і батько запросив до нього лікаря. Лікар сказав, що він володіє чудотворствами, після чого він витягнув з кишені яйце і поставив його вертикально на столі. Побачивши це, батько Лю повірив в незвичайні здібності і щедро віддячив “лікарю”. Однак хвороба Лю не тільки не пройшла після лікування, а й ще більше загострилася.

Зтієї пори Лю почав тренуватися ставити вертикально яйця, щоб викрити того лікаря.

Лю розповідає, що перший раз йому вдалося поставити яйце через п'ять годин безперервних спроб.

«Змусити яйце стояти вертикально, це не так легко. Спочатку яйце треба сильно потрясти, щоб жовток осів внизу і зафіксувався в одному положенні», - ділиться Лю секретами своєї майстерності.

Поставить вертикально одне яйце Лю може протягом п'яти хвилин.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...