• Самогубство є основною причиною смертності китайської молоді

  • Неділя, 6 вересня 2009 року
Китай. 10 вересня проводитиметься Всесвітній день запобігання самогубствам. На першому місці в світі за кількістю самогубств стоїть Китай, де щороку так гине близько 250 тис. чоловік, що складає 30% усіх суїцидів у світі.

Заступник начальника управління охорони здоров'я міста Пекіна Ден Сяохун 3 вересня повідомив, що Китай є країною з найбільшим числом самогубств у світі, інформує Hong Kong China News Agency.

За результатами дослідження Центру з контролю і профілактики захворювань КНР (CDC), рівень самогубств у країні становить 22,23 на 100 тис. осіб, суїциди стали однією з п'яти основних причин смертності китайців. У рік в Китаї спробу позбавити себе життя здійснюють близько 2 млн. чоловік, з яких мети досягають 250 тисяч.

Одночасно з цим самогубство в Китаї вже стало основною причиною смертності серед людей віком від 15 до 34 років, говориться у звіті CDC.

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), за минулі 50 років рівень смертності від суїцидів в усьому світі збільшився на 60% і в даний час вже майже досяг 1 млн. людей на рік, 30% з яких припадає на Китай.

За даними ВООЗ, у світі самогубство стало однією з трьох основних причин смертності серед людей віком від 15 до 44 років.

У звіті також говориться, що в таких країнах, як Китай, Японія, Казахстан, Фінляндія, Латвія та Угорщина рівень смертності від суїцидів складає 20 і більше осіб на 100 тис. чоловік.

Повідомляється, що в світі до суїцидів схильні більше чоловіки, ніж жінки, також останнім часом під впливом нестабільної економічної ситуації зросла кількість самогубств серед чоловіків молодого віку. Навесні самогубств у світі здійснюється більше, ніж в інші пори року.

У Китаї ж більшість спроб самогубств здійснюють жінки-селянки, випиваючи отрутохімікати.

Всесвітній день запобігання самогубствам був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) та Міжнародною асоціацією щодо запобігання самогубствам. Цього року він проводиться всьоме.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...