• Туалет за 70 тис. доларів будуєтсья в Китаї на пожертви постраждалим від землетрусу. ФОТО

  • Вівторок, 25 серпня 2009 року
Китай. В даний час в потерпілому від торішнього землетрусу селі Наньюе міста Дуцзяньянь провінції Сичуань вже майже закінчено будівництво селищної ради. Тільки на один туалет було витрачено 500 тис. юанів ($71,4 тис.). При цьому більшість жителів села все ще живуть у будинках, що знаходяться в аварійному стані.

Робітники, які викладали бруківкою автостоянку напроти будівлі селищної ради, розповіли, що коли закінчать цю роботу, ще планується спорудження ажурного мосту через струмок та інші архітектурні споруди. Вони також сказали, що на будівництво туалету було витрачено близько 500 тис. юанів і що сам будинок селищної ради «виглядає, як 4-зірковий готель».

Місцеве джерело також повідомило, що селищний голова будує все це на гроші, отримані в якості пожертвувань потерпілим від землетрусу.
 
Перевірити цю інформацію в даний час неможливо. Однак, згідно з результатами розслідування, проведеного співробітниками інституту Громадського управління при університеті Цинхуа, близько 80% суми пожертвувань потерпілим від землетрусу в Сичуані осіло на урядових рахунках компартії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...