• Акція протесту робітників котельного заводу пройшла в Центральному Китаї

  • Середа, 5 серпня 2009 року
Китай. Близько тисячі робітників великого котельного заводу міста Ухань провінції Хубей 28 липня вийшли на вулицю з акцією протесту, заблокувавши проїжджу частину дороги. Вони незадоволені тим, що адміністрація заводу збирається продати цехи, розташовані в центрі міста, і при цьому скоротити близько тисячі робочих місць. Це вже 3-я їхня акція протесту за останні 3 тижні.

Учасники протесту несли плакати з написом «Паплюжаться наші права, нам потрібні права людини, захистимо своє право на існування, захистимо свої сім'ї», «Виконуйте свої обіцянки, дайте людям вихід» і т.д., повідомляє радіо «Вільна Азія».

Протягом 3-х годин рух на трасі Уло в районі Учан було заблоковано. Влада надіслала поліцію для розгону мітингувальників. Між двома сторонами сталося зіткнення, мінімум 1 чоловік заарештований, говориться в повідомленні.

За словами учасників протесту, адміністрація заводу за дуже вигідною для себе ціною вирішила продати частину цехів, розташованих у центрі міста, при цьому планується звільнити близько тисячі робочих без надання їм іншого місця роботи.

Повідомляється, що раніше 10 і 13 липня робітники цього заводу вже проводили подібні протести. Це не дало жодного результату, троє з них були арештовані.

Жодне місцеве ЗМІ не повідомило про ці акції протесту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...