• Газета китайського режиму застосувала фальсифікацію у статті

  • П'ятниця, 10 липня 2009 року
Китай. Одна з найбільших офіційних газет «Женьмінь Жібао» в спеціальному виданні №14 за 26 червня, опублікувала фотографію, деякі елементи якої додали за допомогою комп'ютерної програми.

В поясненні до фотографії сказано: «Місто Наньнін провінції Гуанси прозвано “Китайським зеленим містом”, в якому люди живуть в гармонії з природою». Уважні китайські блогери виявили, що в 6 місцях на фото голуби просто продубльовані шляхом копіювання і вставки за допомогою відомої програми «Фото-шоп».

З цієї нагоди багато китайських користувачів інтернету в черговий раз виразили своє засудження китайських ЗМІ за те, що останні неухильно дотримуються політики комуністичного уряду, і не піклуючись про свою репутацію, прагнуть виставляти все, що відбувається в країні, тільки з хорошого боку, частенько вдаючись для цього навіть до таких відвертих фабрикацій.

У січні цього року 22 представники китайської інтелігенції опублікували відкритий лист, в якому призвали народ до бойкоту центрального телебачення Китаю, – CCTV. У листі вони вказали на те, що їм набридло дивитися тільки позитивні новини про події в Китаї і негатив про події у світі. Саме такі програми, на їхню думку, умисне передає цей телеканал, приховуючи факти і фабрикуючи новини, підтримуючи таким чином, політику правлячої в країні компартії, направленої на «промивання мозку» людям, заради утримання своєї влади.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...