• У Шанхаї звалився 13-поверховий будинок (ФОТО)

  • Понеділок, 29 червня 2009 року
Китай. 13-поверховий будинок звалився цілком із самого фундаменту рано вранці 27 червня в Шанхаї. Місцеві жителі кажуть, що це сталося унаслідок неякісної побудови.

Будівля готувалася до здачі в експлуатацію в грудні цього року, повідомляють китайські ЗМІ.  

На щастя в цьому будинку нікого не було. За фатальною випадковістю, робітник, який загинув, просто пішов туди забрати інструменти і в цей час будинок звалився, повідомляє сайт «Сінмінван»  

У цьому районі нещодавно було завершено будівництво декількох нових будинків в короткі строки, в яких вже живуть люди, а також декілька будинків ще недобудовано, але квартири в них вже майже всі розпродано. Коли люди побачили, що сусідній з ними будинок звалився «так швидко і цілком», деякі заявили, що відмовляються від своїх квартир. Вони упевнені, що будинок звалився унаслідок неякісності будматеріалів, тому сумніваються, що інші будинки в цьому районі безпечні.

В даний час все будівництво в даному районі зупинено. Будівельні компанії найшвидше зазнають величезних збитків, говориться в повідомленні.   

Це далеко не перший приклад не якісних споруд в Китаї. Один з найяскравіших випадків стався в провінції Сичуань, де під час землетрусу в 2008 році завалилися сотні будівель шкіл, поховавши під собою тисячі дітей, в той час, як житлові будинки, розташовані довкола лише дали не великі тріщини. Батьки загиблих дітей вже більше року намагаються притягнути до відповідальності забудовників і місцевих чиновників, що співробітничають один з одним в крадіжці будматеріалів і заміну їх дешевшими неякісними аналогами.Підписатися:

Коментарі