• Китайський майстер цігун утримав на грудях двухтонний вантаж

  • Неділя, 28 червня 2009 року
Китай. Незвичайні змагання пройшли 26 червня в провінції Сичуань. Два майстра жорсткого цігун змагалися в тому, хто зможе утримати на грудях більшу вагу. Перемогу здобув Лі Пенфей, який зміг втримати у себе на грудях 2 тонни ваги, у той час як колишній рекордсмен у цій галузі, Юй Фанг зміг утримати тільки 1 тонну.

Як повідомив сайт «Новини Сичуань», перед змаганнями 47-річний Юй, який також є майстром цігун і викладачем бойових мистецтв, сказав журналістам: «Я чув, що мій противник набагато більший і вище мене, а також, що він тренувався більше 10 років. Я не впевнений, що зможу перемогти, але це не головне. Якщо я програю, то хотів би повчитися у нього, а якщо виграю, то подам заявку в Книгу рекордів Гіннеса ».

Однак директор циркової трупи, Лі Пенфей, не залишив йому жодних шансів. Коли на них поклали по 2 залізобетонні плити і Юй, не витримавши, сказав, що не може продовжувати, Лі попросив покласти ще одну плиту, після чого на неї зверху стали 6 чоловік. Таким чином, загальна маса ваги склала 2 тонни.
Підписатися:

Коментарі