• У китайських ресторанах можна замовити блюдо з немовлят (ОБЕРЕЖНО, ШОКУЮЧЕ ФОТО)

  • Неділя, 31 травня 2009 року
У деяких ресторанах Китаю можна замовити суп із немовлят, яким 6—7 місяців від моменту зачаття. Коштує ця страва від 3000 до 4000 юанів ($ 428,5—571,4) за порцію. Вважається, що такий суп піднімає тонус і додає життєвої сили, а в літніх чоловіків значно підсилює потенцію.

Кореспондентові один його знайомий бізнесмен на прізвище Ван, якому вже більше 62-х років, розповів, що він часто відвідує такі ресторани, а потім, показавши на свою 19-ти річну коханку, підкреслив, що страва з немовлят йому дуже допомагає. Кореспондент не повірив, що дійсно хтось готує такі страви, і тоді бізнесмен запросив його на власні очі побачити все.

Перша їхня зупинка була в м. Фошань провінції Гуандун, де вони зайшли в ресторан і Ван запитав знайомого менеджера, чи можна приготувати їм цю страву. Менеджер сказав, що в них зараз немає в запасі немовлят, але є свіжа плацента. Він також сказав, що немовлят і плаценту не можна заморожувати, інакше вони будуть не смачними. Далі він сказав, що в них на прикметі є молоде подружжя, яке приїхало із села на заробітки, і що жінка вагітна двійнею — обидві дівчатка. Подружжя збиралося стимулювати передчасні пологи і відмовитися від дітей. І тоді, за словами менеджера, будуть продукти для потрібної страви.

Кореспондент усе ще не зовсім вірив усьому цьому. Протягом кількох тижнів він провів розслідування в місті, почув багато розповідей про це, але ніяких конкретних доказів йому здобути не вдалося. Потім йому зателефонував Ван і сказав, що продукт уже є і, оскільки зараз на вулиці стало прохолодно, кілька його друзів хочуть зміцнити своє здоров'я.

Цього разу вони поїхали в м. Тайшань провінції Гуандун. Знайшли потрібний ресторан, де їх уже чекали. І ось тоді, поки вся компанія за столом очікувала замовлення, кореспондентові надали можливість пройти на кухню і подивитися. Там він уперше на власні очі побачив те, про що вже багато чув. На обробному столі лежав маленький труп немовляти, якому було всього 5 місяців. Кухар вибачився перед ним через те, що немовля було дуже маленьке.

Кухар розповів, що зазвичай немовлят вони отримують по своїх каналах із сіл. Він не сказав, яка в них закупівельна ціна, але сказав, що вона залежить від розміру дитини і від того, жива вона чи мертва. В основному це дівчатка.

Ван же, в свою чергу, сказав своєму другові, що він платить більше 3 тисяч юанів і всі ці деталі про те, як вони дістають немовлят, його не цікавлять.

Усі, хто сидів того вечора за столиком ресторану, розлили собі суп по тарілках, поділили м'ясо немовляти і зі смаком усе з'їли. Сам кореспондент так і не зміг пересилити себе і спробувати цю страву.

У процесі свого розслідування кореспондентові також удалося вийти на контакт з одним із пекінських художників, який уважає, що їсти страви з немовлят — це певна культура поведінки. Він також назвався християнином і заявив, що ні в Біблії, ні в законах країни немає заборони на харчування немовлятами.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...