• У Китаї отруєне молоко продають студентам за низькими цінами

  • Середа, 22 жовтня 2008 року

Після того, як китайська влада розпорядилися зняти з продажу все молоко, випущене до 14 вересня, його масово продають студентам за низькими цінами.

Як повідомила газета Wall Street Journal, в Китаї все ще продається отруєне меламіном молоко. 11 жовтня китайська влада повідомила, що з продажу для перевірки буде знято всі види сухого і рідкого молока, всіх марок, яке було випущене до 14 вересня. Це розпорядження влади було опубліковане у всіх великих китайських ЗМІ.

Студенти одного з університетів м. Гуанчжоу розповіли, що в них в інституті, як і раніше, жваво продають рідке молоко компаній «Або» і «Меньню», випущене в липні. За словами студентів, якщо купуєш одну упаковку, то другу тобі дають безкоштовно, при цьому адміністрація інституту не звертає на це увагу.

Як уже повідомлялося раніше, в усіх видах молока цих двох компаній також було виявлено хімічну речовину меламін.

Попри наказ уряду ці компанії і далі збувають отруєне молоко через широку мережу своїх дистриб'юторів. Один із приватних торговців, що працює в навчальних закладах, визнав, що після того, як влада розпорядилася зняти з продажу молоко, він за низькими цінами продав студентам велику партію молока, випущеного до 14 вересня.

Інь Цзі. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...