• У Китаї знімають з продажу все молоко

  • Понеділок, 20 жовтня 2008 року
Китайська влада розпорядилася зняти з продажу по всій країні молоко, виготовлене до 14 вересня. Проте багато підприємств не знають про це розпорядження і ніхто не контролює його виконання, повідомило радіо «Вільна Азія».

Щоб повністю вирішити проблему з отруєними меламіном молочними продуктами, а також відновити довіру споживачів до молочних продуктів, шість китайських відомств, включаючи міністерство торгівлі, промислово-торговий відділ, головне державне управління з контролю якості та карантинному нагляду і так далі. 13 жовтня видано розпорядження з вимогою по всій країні зняти з продажу рідке і сухе молоко всіх виробників, виготовлене до 14 вересня. Згідно з розпорядженням, це повинно бути зроблено негайно у всіх без винятку місцях оптового і роздрібного продажу цих продуктів. Зняті з продажу продукти будуть ретельно перевірені і якщо їхня якість відповідає нормам, то їх знову виставлять у продаж.

Кореспондент радіо подзвонив у декілька дрібних магазинів та супермаркетів і з'ясувалося, що це розпорядження не тільки не дотримується, але про нього практично ніхто не чув. В одному з супермаркетів кореспондентові сказали, що до них надходило розпорядження зняти з продажу тільки молочну продукцію компанії «Або», випущену до 13 вересня, причому всі збитки погашає їхній магазин.

14 жовтня гонконзький Центр контролю безпеки продуктів повідомив, що вони виявили ще одну партію зараженого продукту, виробленого в континентальному Китаї. Це жувальна гумка, в якій вміст меламіну виявився в 4,8 раза більшим допустимих норм.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...