• Директор великої китайської корпорації наклав на себе руки, залишивши мільйонні борги

  • Середа, 22 жовтня 2008 року
Генеральний директор однієї з найбільших у Китаї корпорацій-цукровиробників наклав на себе руки, залишивши борги на суму більше 100 млн доларів США. 

17 жовтня газета «Гуанчжоу жибао» повідомила, що недавно генеральний директор корпорації з виробництва цукру «Чжунгу» 46-річний Пан Гуйсюн наклав на себе руки, зістрибнувши з даху будівлі в м. Чжаньцзян провінції Гуандун. Це одна з найбільших корпорацій цього профілю в країні. Всього в цієї корпорації 6 цукрових заводів у провінціях Гуандун і Гуансі. Дружина і троє дочок Пана давно вже живуть в Канаді. 

Після того, як це сталося, чисельні кредитори корпорації зі всієї країни протягом однієї ночі прибули в м. Чжаньцзян. Джерела повідомляють, що сума боргів корпорації Чжунгу становить 142,8 млн доларів США. 

Один кредитор із повіту Суйсі провінції Гуандун, як тільки дізнався, що генеральний директор Чжунгу наклав на себе руки, сам ледве не наклав на себе руки, оскільки корпорація винна йому більше 128 тис. доларів США. 

Зараз місцевий суд середнього рангу не встигає реєструвати судові позови на корпорацію Чжунгу, які подають кредитори.  

У статті мовиться, що, згідно з даними джерела всередині корпорації, її борг селянам, що вирощують цукровий очерет, становить більше 2,8 млн доларів США.
Підписатися:

Коментарі