• Дитяча «інтернетоманія» у Китаї стає серйозною соціальною проблемою

  • П'ятниця, 31 жовтня 2008 року
У результаті дослідження в рамках виконання закону про захист неповнолітніх було встановлено, що в усьому Китаї нараховується близько 4 млн неповнолітніх, які надмірно пристрастилися до інтернет-ігор. Від цієї пристрасті в Китаї померло майже в 100 разів більше дітей, ніж від отруєного меламіном молока. 

Як повідомили гонконгські ЗМІ, найближчим часом у Китаї в провінції Шаньдун буде створена спеціальна дослідницька група, що вивчатиме проблему надмірної пристрасті дітей до інтернет-ігор та розроблятиме заходи для її усунення.  

У повідомленні також мовиться, що нездоровий зміст інтернет-ігор, які ґрунтуються на насильстві та сексі, призводить також і до збільшення дитячої злочинності в країні. 

Професор Тао Хункай з м. Цзинаня, що вивчає цю проблему, повідомив, що в результаті досліджень було встановлено, що в усій країні є 4 млн неповнолітніх, які надмірно пристрасні до інтернет-ігор. Він також сказав, що якщо до цієї кількості додати ще повнолітніх студентів ВНЗ, в яких також є така проблема, то загальна кількість досягне 10 мільйонів. 

Згідно з даними дослідження, раніше 90% інтернетоманів у Китаї становили учні середніх і початкових шкіл, а зараз 50% з них є студентами ВНЗ. Інтернет-клуби буквально оточують будівлі великих університетів країни. Дуже багато інтернетоманів виявлено в таких престижних університетах, як Циньхуа, Пекінський державний університет та ін. 

Нещодавно в одному з інститутів Шанхаю через надмірну пристрасть до Інтернету були виключені з інституту більше 300 студентів. Через цю пагубну пристрасть вони зовсім не звертали увагу на навчання. 

Професор Тао також сказав, що ця нездорова пристрасть породжує безліч соціальних проблем і призводить до підвищення дитячої злочинності. Наприклад, у провінції Шаньдун 70% злочинів були скоєні неповнолітніми інтернетоманами. У Пекіні ця кількість становить 90%. 

На думку Тао, корінь цієї проблеми лежить у поганому вихованні батьками своїх дітей, а також у тому, що інтернет-клуби все більше затягують дітей і перетворюють їх буквально в зомбі, які втрачають здоровий глузд.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...