• Китайського чиновника впіймали на домаганні до дитини

  • Понеділок, 17 листопада 2008 року
Чоловік з міста Шеньчжень, провінції Гуандун намагався чіплятися до 11-річної дівчинки в туалеті ресторану, але вона втекла. Коли батьки дівчинки схопили чоловіка, він почав кричати: «Я працюю в міністерстві транспорту, моє соціальне становище, як у вашого мера... Ну й що ти збираєшся робити? Будеш зі мною тягатися?»

За відомостями з Інтернету, цього чоловіка звуть Лінь Цзясян, він партійний секретар міністерства морської справи м. Шеньчжень.

Згідно з повідомленням газети Guangdong News від 31 жовтня, 29 жовтня о 20.00 Чень із сім`єю відправився в ресторан морських дарів у виробничому парку району Наньшан. Приблизно о 20.40 11-річна дочка Ченя пішла в туалет в іншому кінці ресторану.

Високий чоловік близько п'ятдесяти років зупинив її, щоб спитати, де знаходиться туалет. Дівчинка показала йому, але він стверджував, що не зовсім зрозумів. Тоді дівчинка погодилась провести його до туалету.

Як розповідає Чень, його дочка вся у сльозах вбігла до зали і розповіла, що якийсь чоловік років п'ятдесяти намагався чіплятися до неї, коли вони наблизились до туалету, він несподівано міцно схопив її за шию, збираючись вштовхнути її до туалету. Дівчинка не змогла вимовити ані звуку, ні покликати на допомогу. Вона опиралася, і їй пощастило вирватися та втекти.

Чень сказав, що він був шокований, дізнавшись, що такий солідний чоловік намагався чеплятися до маленької дівчинка, та ще й у публічному місті.

Коли дочка розповіла все батькам, вони пішли до туалету і відразу знайшли того чоловіка. Дочка Ченя його впізнала.

Почувши звинувачення на свою адресу, чоловік закричав: «Якщо я навіть і зробив це, ну й що? Скільки ви хочете? Я заплачу. Чи знаєте ви хто я такий? Я працюю в міністерстві транспорту, моє соціальне становище, як у вашого мера... Ну схопив я дитину за шию, то й що? Ну й що ти збираєшся робити? Хто ти такий? Будеш зі мною тягатися? Зачекай і побачиш, що з тобою буде».

Чень визвав поліцію, яка всіх їх забрала в поліцейський відділок для подальшого розслідування. Чень розповів, що після того, як він визвав поліцію, на місці події збиралось усе більше й більше людей, і до прибуття поліцейських чоловік декілька разів починав суперечку з охороною і персоналом ресторану.

Поліцейські округу Наньшан розповіли репортерам, що відеокамера, установлена в ресторані, яка зняла деякі події, не зафіксувала момент, коли чоловік штовхав дівчинку в туалет. Поліцейські також повідомили, що чоловік стверджує, що нічого не розуміє, тому що був дуже п'яний, до того ж немає свідків. Таким чином, виходить, що прямих доказів, які б підтверджували напад чоловіка на дівчинку, немає.

Після інциденту, дочка Ченя відмовилася іти до школи, тому що була дуже налякана.

З повідомлень Oeeee.com, після того як поліцейські тієї ночі забрали Ліня до відділку, якась людина з Шеньчженя звільнила його з ув'язнення, заявивши, що Лінь повинен відправитися у Шанхай на зустріч. Тепер поліція наполягає на поверненні його назад у Шеньчжень для подальшого розслідування.

Камера спостереження ресторану зняла дівчинку із зібраним на потилиці у хвіст волоссям, яка йшла попереду високого чоловіка в білій сорочці й чорних брюках.

Невдовзі вони вийшли за межі зони досяжності камери. Менш ніж через хвилину було видно дівчинку, яка кинулася бігти до сім'ї в обідню залу (див. відео ролик). На відеозапису також видно, як після цього Чень, його дружина, їхня дочка і син вийшли у пошуках чоловіка. Потім можна було побачити, як чоловік сперечається з Ченем і пихато тикає в нього пальцем.

Підписатися:

Коментарі