• На острові Хайнань число людей, які захворіли на холеру вже перевищило 50

  • П'ятниця, 21 листопада 2008 року
За даними управління охорони здоров'я провінції Хайнань, на острові вже зафіксовано 51 випадок захворювання на холеру. У хайнаньському університеті холеру діагностовано у 7-ми чоловік, 8 ізольовано і знаходиться на обстеженні, ще більш 70-ти студентів лежить у лікарні із захворюванням шлунково-кишкового  тракту, повідомляє радіо «Вільна Азія».

За даними управління охорони здоров'я провінції, у період з 29 жовтня по 2 листопада, більш ніж 70 студентів хайнаньського університету захворіли шлунковою хворобою і знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Починаючи з 31 жовтня, студентське містечко закрите для гостей, студентам також забороняється виходити за його межі. Адміністрація вимагає, щоб усі студенти та співробітники приймали профілактичні ліки.

Один зі студентів університету розповів кореспонденту радіо, що декілька днів університет було повністю зачинено, не було уроків, а в понеділок уроки вже було поновлено, але студентам як і раніше, забороняють виходити за межі студентського містечка. Працює тільки третя частина їдалень, інші закриті. На території університету заборонили продавати овочі та фрукти.

На деяких сайтах  можна знайти багато повідомлень студентів хайнаньського університету, які розповідають про ситуацію.

В одному повідомленні йде мова про те, що харчі в студентських їдальнях університету за ці дні сильно подорожчали. Щодо причин масового захворювання, студенти на Інтернет-форумах розповідають, що це через сильну антисанітарію. «Усюди багато мишей, вони кожного дня плигають по коридору. У їдальнях багато мух та інших комах, також дуже брудно. Навпаки було б дивно, якби холера не розпочалась», - висловлюють своє невдоволення студенти.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...