• Наскільки стерильні китайські палички для їжі

  • П'ятниця, 18 вересня 2009 року

Китай. У китайських ресторанах у самому Китаї і за кордоном часто використовують так звані «стерильні палички для їжі». Проте, дуже мало хто знає процес їх упаковки в Китаї. Кілька людей, які колись брали участь у цьому процесі, розкрили деякі «таємниці», що стосуються цих паличок і не тільки їх.

Послідовниця духовної практики Фалуньгун Лю Вей, яка  за свою віру відбула строк в пекінському жіночому виправному таборі, розповіла кореспонденту телеканалу NTD про рабську працю в таборі.

«Серед роботи, яку нас змушували виконувати, було і пакування паличок для їжі. Після упаковки ми зверху наклеювали смужку паперу з написом "простерилізовані стерильні палички". Робили ми все це в дуже брудних умовах. Часто навіть не встигали мити руки», - каже Лю, яка в даний час проживає в Німеччині.

Далі вона продовжила: «В день нам дозволяли 3 рази ходити в туалет, на кожне відвідування відводилося 2 хвилини. Купалися ми один раз на місяць. Раз на тиждень нам дозволяли міняти білизну».

Інший послідовник Фалуньгун Чень Кан, який побував в пекінському таборі Туанхе, також розповів таку історію.

«Пакуючи ці палички, ми працювали по 16-20 годин на добу. Ви навіть уявити собі не можете, які вони не стерильні! Приміщення, в якому ми працювали, дуже брудне, самі ми не милися по кілька місяців. Від усіх виходив жахливий сморід», - розповідає він.

Чень також розповів, що у багатьох в'язнів були різні шкірні хвороби, які передаються через дотик. «Палички для їжі є найпоширенішою продукцією рабської праці ув'язнених. Однак для людей, які ними користуються, існує велика небезпека захворіти на яку-небудь заразну хворобу. Керівництво в'язниць і таборів прекрасно це знає, але їм головне заробити гроші, а здоров'я людей їх мало непокоїть», - говорить Чень.

Сайт minghui.org повідомляє, що дуже багато видів продукції упаковують китайські ув'язнені. Перелік широкий, починаючи від жіночої білизни і до компакт-дисків, дитячих іграшок, книжок, ялинкових прикрас і т.д., говориться в повідомленні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...