• Китайський лунатик уві сні пройшов більше 35 кілометрів

  • Вівторок, 17 листопада 2009 року
Китай. Житель села Шеньго провінції Хенань вночі в трусах і майці вийшов з свого будинку і пішов перебуваючи в стані сну. Прокинувся він в поліцейській дільниці селища Дахай, що розташоване в 35 км від рідного села лунатика.

Як повідомляє видання «Хенань Дахебао», 2 листопада о 5 годині ранку директор шахти селища Дахай на прізвище Лі побачив, що хтось блукає колами біля його будинку. Він вийшов, і побачив молоду людину без взуття, в майці і трусах, яка хаотично ходила туди-сюди в стані півсну. Ні на які питання хлопець не відповідав, ніби зовсім не чув їх.

Лі викликав поліцейських, які відвели хлопця у відділок. Прокинувся він тільки о 9 годині. Хлопець розповів, що його прізвище Ван, йому 20 років, і що живе він у селищі Шеньго.

Як з'ясувалося, Ван страждає лунатизмом. Раніше вже були випадки, коли він вночі йшов з дому, але кожного разу його благополучно приводили додому односельці. Це був перший випадок, коли він пішов так далеко, пройшовши пішки 35 км.

Хлопець розповів, що йому приснився сон, у якому він готував для клієнтів шашлик. Але шашлик виявився недосмаженим, і клієнти хотіли його побити. Він вирвався і помчав по дорозі, рятуючись від переслідувачів. Вийшло так, що втік він не тільки уві сні, а й наяву.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...