• У Китаї поліція прутами побила селян, що захищали свою власність. Фото

  • П'ятниця, 13 листопада 2009 року
Китай. Місцева влада села Байхутоу Гуансі-Чжуанського автономного району без оформлення будь-яких документів знесла будівлі, що є колективною власністю селян. Коли останні спробували протестувати, понад 100 бійців спецзагону поліції побили їх довгими прутами. Понад 20 селян отримали поранення, понад 10 зарештовані.
 
Один із власників будинку, що знесли, Сюй Кунь, повідомив кореспонденту The Epoch Times, що вранці 30 жовтня до них приїхали представники сільської влади, а також більше 100 поліцейських спецзагону й робітники з екскаваторами, які почали роботи по знесенню.
 
Їм назустріч вийшли більше ста селян, які мали намір захистити споруди від ліквідації. Вони розгорнули транспарант з написом: «Захистимо колективну власність, захистимо авторитет закону, захистимо справедливість».

Будівля належала селянам, тому Сюй просив прибулих показати їм документи, що погоджують його знесення. Ні він, ні будь-хто інший з власників дозволу на знесення не давав. Ніяких документів їм не пред'явили, а всіх, хто намагався перешкоджати знесенню будівлі, нещадно били та затягували в поліцейські мікроавтобуси.

«Вони не жаліли нікого. Побили більше 20 чоловік, серед яких 85-річний селянин на прізвище У, який зараз перебуває в лікарні. Мене теж спочатку затягнули в машину, але селяни буквально вирвали мене з рук поліції. Зараз мене всюди розшукує влада, і я боюся повертатися додому», – говорить Сюй.

Влада досягла своєї цілі, будівля була знесена. Зараз більше 50 селянських родин намагаються подати судові позови на місцевих чиновників.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...