• У Китаї через укус мурашки чоловік потрапив до реанімації

  • Понеділок, 16 листопада 2009 року
Як повідомляє газета «Нанфан Жибао», вранці 1 листопада житель селища Шіцзічжен пан Хе в капцях стояв недалік від свого будинку і розмовляв по телефону. Раптом його щось шпигонуло в стопу. Коли він подивився, то побачив маленьку жовту мурашку, яка сиділа на тому місці, в якому він відчув біль. Він безтурботно змахнув мурашку і попрямував у бік будинку.

Не встиг він зробити й кількох кроків, як побачив, що на місці укусу утворилася пухлина розміром з монету, підйом стопи почервонів і почав боліти. Минуло ще кілька хвилин і все його тіло вкрилося червоними плямами, і стало сильно свербіти. Далі в нього почали німіти ноги і руки, почалося задуха.

Він сів на мопед і спішно поїхав до лікарні. Коли доїхав до неї, він уже не міг говорити і ледве дихав. За допомогою паперу й ручки він повідомив лікаря, що з ним сталося: «Мене вкусив мураха!»

Дві години він перебував у відділенні інтенсивної терапії, лікарі боролися за його життя. В даний час стан його поліпшився, висип на шкірі став зменшуватися, він може говорити хриплим голосом. Однак, лікарі все ще не визначили, що ж викликало таку реакцію його організму.

Місцеві жителі розповіли, що аналогічні випадки укусів мурах вже раніше відбувалися в їхньому селищі. Однак, всі ці випадки не були такими важкими, вони викликали лише шок і почервоніння ділянки шкіри.

Фахівці припускають, що це можуть бути вогняні мурашки, укус яких для особливо чутливих людей може навіть закінчитися смертю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...