• У Китаї кількість хворих на «свинячий грип» за місяць зросла вдвічі

  • Неділя, 15 листопада 2009 року
Китай. Кількість хворих на грип H1N1 у Китаї вже наближається до 60 тисяч. Почастішали також і летальні випадки. Медики прогнозують стійкий розвиток епідемії в країні до березня майбутнього року.
 
За даними міністерства охорони здоров'я КНР на 9 листопада, в 31 провінції і автономних районах материкового Китаю зареєстровано 59 478 випадків захворювання на грип типу H1N1, 30 чоловік померло. Близько трьох тижнів тому, 16 жовтня, ці цифри становили 26 348 і 6 відповідно.
 
Нові випадки загибелі хворих були зафіксовані в Тибеті, Пекіні, провінції Цинхай, Хунань, Хейлунцзян, Ганьсу, Хебей, Сіньцзяні, Чжецзяні, Нінся-Хуейському АР, Внутрішній Монголії.

Співробітники міністерства охорони здоров'я заявили, що спалах грипу в Китаї вступив у період високого і сталого швидкого зростання, і що цей період, ймовірніше, буде тривати до березня наступного року. Швидкість та масштаби поширення епідемії в 4 рази перевищують звичайний, сезонний грип.

Більшість хворих лікуються як від простої застуди, оскільки за проведення аналізів хворі повинні платити зі своєї кишені, багато хто не може собі цього дозволити.

Також повідомляється, що 5 листопада у Гонконгу вперше вірус H1N1 був виявлений у свиней, які заразилися ним від людей. Мікробіологи побоюються, що вірус може мутувати, адже у світі вже було кілька подібних випадків коли люди заражали кішок і свиней. Грип H1N1, раніше названий «свинячий грип», вже в 2005 році спостерігався в провінції Сичуань. Місцеве управління охорони здоров'я тоді зафіксувало, що, щонайменше, 17 чоловік померли від химерної хвороби. Це не була атипова пневмонія (SARS), і не пташиний грип. Це був вірус, «що поширюється серед свиней».

За даними ВООЗ, у даний час в 199 країнах зареєстровано понад 482 тисячі хворих на грип А/H1N1, померло понад 6100 чоловік.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...