• Свідок розкриває таємниці китайських в'язниць

  • Неділя, 18 квітня 2010 року

Китай. Випускниця пекінського університету Дженніфер Цзен, якій вдалося виїхати з Китаю до Австралії, розповідає про катівні компартійного режиму у себе на батьківщині, де вона опинилася за те, що займається духовною практикою Фалуньгун.

Як повідомляє телеканал NTD, життя Дженніфер, яка є матір'ю і дружиною, в Китаї було успішною доти, доки правляча в країні компартія в 1999 році не почала масові репресії послідовників Фалуньгун, серед яких була і вона.

«Вони вирішили викорінити Фалуньгун, що означало духовно дискредитувати, морально зламати і фізично знищити нас», - говорить Дженніфер.

У 2000 році її засудили до 12 місяців примусової праці, через те, що вона продовжувала займатися Фалуньгун.

Дженніфер описує китайський виправний табір, як пекло на землі: «Перший звук, який ми почули, коли приїхали туди, був тріск електричної палиці, а перший наказ, який ми отримали - сидіти навпочіпки. Тиск був дуже сильним. Ми або чули крики тих, кого били електричними кийками, або нас самих піддавали тортурам».

Дженніфер говорить, що побиття, тортури електрошокером і позбавлення сну були звичайним явищем, і як не дивно, це змушувало її діяти.

«Приблизно через шість місяців своїх страждань, дивлячись на нелюдське ставлення до послідовників Фалуньгун у таборі, я раптово відчула сильне бажання розповісти про ці злочини всьому світу», - говорить вона.

Саме це Дженніфер і зробила. У 2001 році її звільнили, і вона  незабаром полетіла до Австралії. Пізніше вона видала книгу під назвою «Свідок історії: боротьба однієї жінки за свободу і Фалуньгун».

У цій історії освічена молода жінка опинилася у виправно-трудовому таборі просто тому, що дотримується принципів духовної практики - істині, доброті і терпіння.

Пітер Вестмор, президент Національної цивільної ради, бачить корінь жорстокого придушення духовної групи комуністичним режимом у самій ідеології комунізму.

«У Китаї було, принаймні, 70 мільйонів, а можливо і 100 мільйонів людей, які постійно займалися Фалуньгун. І я думаю, що комуністична партія Китаю побачила в цьому загрозу своїй монопольній владі, оскільки уряд не міг їх повністю контролювати», - пояснює Вестмор.

В Австралії Дженніфер виконує обіцянку, яку дала собі ще в Китаї: «Я продовжую займатися Фалуньгун і боротися за тих послідовників цього методу духовного вдосконалення, які все ще знаходяться у в'язницях Китаю. Впевнена, що у нас буде світле майбутнє. Ця впевненість ґрунтується на тому, що добро завжди перемагає зло».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...