• Китайський тимчасовий уряд успішно провів збори в Пекіні

  • Понеділок, 16 листопада 2009 року
Китай. Тимчасовий перехідний уряд і профспілка провінції Шаньдун, а також правозахисні організації і демократичні групи, провели в Пекіні збори, на яких розробили подальший план спільних дій.

Як повідомило китайський тимчасовий перехідний уряд, два тижні тому помічник президента цього уряду благополучно в'їхав в КНР. В даний час у всіх основних провінціях і містах Китаю вже практично повністю сформований склад перехідного уряду, який прийде на зміну компартії. У різному ступені вже почалися конкретні дії в цьому напрямку. На початку цього місяця такий уряд було створено і в провінції Хунань.

На зборах у Пекіні брало участь 78 чоловік, не рахуючи окремо запрошених пекінських правозахисників. З доповіддю з найбільш важливих питань виступив представник відставних військових офіцерів. Найбільше приватне підприємство провінції Шаньдун спонсорувало це зібрання.

Перехідний тимчасовий уряд Китаю було створено 1 січня 2008 року. В даний час воно знаходиться в США. За ці два роки свого існування, діючи на основі політичної установки «розкласти китайську компартію», цей уряд отримав широку підтримку з боку китайської громадськості. За цей час члени уряду провели 77 прес-конференцій, вони підтримують зв'язки з багатьма мешканцями КНР, а також допомагають у роботі китайським правозахисникам, направляючи і координуючи їх дії.

У березні 2008 року китайський тимчасовий перехідний уряд розробив прапор, який допоможе згуртувати сили, що ведуть до розпаду китайської компартії».

«Цей прапор буде використовуватися до тих пір, поки компартія Китаю не буде знищена, після чого спільно зі всіма китайськими громадянами буде спроектований новий державний прапор», - китайський тимчасовий уряд.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...