• Китай. Тоталітарний режим знищив сім’ю за духовні переконання

  • Понеділок, 5 квітня 2010 року

Китай. Мешканку міста Учан провінції Хейлунцзян Куан Юньхуа 23 березня заарештували за приналежність до духовної практики Фалуньгун. За прихильність до цього ж вченням, її чоловік тортурами замучили до смерті кількома роками раніше.

Як повідомляє сайт Minghui, жінку заарештували п'ятеро співробітників «Офісу-610» і місцевого управління державної безпеки.

Раніше в 2002 році Куан також заарештовували за прихильність до вчення Фалуньгун. Без судового розгляду її два роки протримали у виправному таборі Ванцзя міста Учан, де її піддавали тортурам і побиттю електричними кийками, від яких Куан кілька разів втрачала свідомість.

Кількома роками раніше, її чоловіка, Чжана Дінчао, 28 березня 2002 року, за прихильність до Фалуньгун, викрали спецслужби. Через місяць після викрадення поліція повідомила його рідним, що Чжан помер і що вони повинні приїхати за його тілом.

Родичі на двох автомобілях відразу ж поїхали в крематорій міста Харбіна (адміністративний центр провінції Хейлунцзян – прим. ред. ). За їх словами, коли вони приїхали, всередині і зовні крематорію було безліч поліцейських із вогнепальною зброєю напоготові. Правоохоронці заборонили родичам покійного розмовляти між собою і сказали, що якщо вони не послухаються, то їх схоплять і поставляться з ними як із контрреволюціонерами (так звана “контрреволюційна діяльність” в КНР несе загрозу винесення смертного вироку - прим. ред.).

Побачивши тіло Чжана, родичі застигли в жаху, оскільки його важко було впізнати. На його обличчі був довгий шов від жахливої великої рани, губи звисали, так як в роті не було зубів, як не було і одного очного яблука. По всьому тілу зяяли численні рани і виявлялися шви. Співробітник крематорію сказав, що тіло знаходиться у них 21 день і що вони вже зробили розтин і вилучили деякі органи.

Нагадаємо, що застосування тортур і репресій щодо Фалуньгун засуджують численні правозахисні, у тому числі міжнародні організації, окремі громадяни і держави. У той же час офіційний Пекін, заперечує будь-які порушення прав людини в Китаї, і зокрема, заперечує переслідування послідовників духовного руху Фалуньгун.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...