• Викрадену китайськими спецслужбами людину піддають ідеологічній обробці

  • Вівторок, 16 березня 2010 року

Китай. Викрадений китайськими спецслужбами в шанхайському аеропорту чоловік артистки трупи Shen Yun вже півмісяця перебуває в «класі промивання мізків» управління безпеки КНР.

18 лютого Цзян Фен збирався вилетіти в США до своєї дружини, після проходження реєстрації в аеропорту він безслідно зник.

Ніхто з китайської сторони нічого не розповів. І адміністрація шанхайського аеропорту Пудун, і служба безпеки у відповідь на численні запити його дружини Мей Сюань та її друзів, лише знизували плечима і висловлювали здивування з приводу того, що сталося.

Кілька днів тому Організація з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (ОРПФГ), повідомила, що в результаті проведеного їй розслідування з'ясувалося, що Цзян був викрадений китайськими службами безпеки і весь цей час міститься в «класі промивання мізків» при управлінні безпеки в районі Луян міста Хефей провінції Аньхой. За даними організації, у цьому інциденті беруть участь шанхайське управління державної безпеки і шанхайський «Офіс 610».

Офіційно китайська влада ніякої інформації про місцезнаходження Цзяна до цього часу не повідомила.

Дізнавшись цю інформацію, кореспондент The Epoch Times подзвонив у МЗС КНР, де йому сказали, що те, що сталося з Цзян, було санкціоновано центральним Урядом. В управлінні безпеки і в «Офісі 610» кореспонденту відмовили надати будь-яку інформацію у цій справі.

За словами Мей, цей інцидент стався з двох причин. По-перше, вона та її чоловік займаються духовною практикою Фалуньгун, яку вже 10 років переслідує китайський комуністичний режим. У даний час Мей є виконавицею на стародавньому китайському інструменті ерху в трупі Shen Yun. Концерти цієї трупи також дуже не любить китайська компартія.

Мей розповіла, що напередодні китайського Нового року, 13 лютого, поліцейські відправили її мати в «Центр промивання мізків» де за допомогою психічного тиску змушували її умовити дочку повернутися до Китаю. Поліцейські агенти навіть говорили, що як тільки Мей повернеться в КНР, її відновлять на посаді і компенсують їх сім'ї весь завданий збиток.

42-річний Цзян Фен працював настроювачем фортепіано. У 1992 році він почав займатися духовною практикою Фалуньгун. Після початку переслідувань за цю практику в 1999 році, його засудили до трьох років в'язниці. За кілька днів до його звільнення заарештували його дружину, яка також є прихильницею цієї практики і засудили до чотирьох років позбавлення волі. Поліцейські забрали Мей прямо перед концертом, в результаті чого довелося скасувати всі виступ, в якому вона повинна була грати соло.

Хоча Цзян і Мей одружені вже більше 10 років, через репресії разом їм вдалося побути лише кілька місяців. Під час ув'язння їх побачення були заборонені.

Незабаром після другого звільнення чоловіка вона виїхала до США. З 10 років вона навчалася грі на ерху. Мей одержала звання заслуженого артиста країни. У Китаї протягом кількох років вона була провідною виконавицею на ерху в театрі мистецтв. Починаючи з 2007 року, Мей є сольною виконавицею на ерху в складі трупи Shen Yun.

Shen Yun відтворює красу і чарівність стародавніх китайських танців і музики, розкриваючи перед глядачами найкраще з традиційної китайської культури, переданої людям Богами. Живий оркестр виконує композиції і мелодії, використовуючи поєднання західних та східних інструментів. Виступи розкривають кристальні красу, доброту і велику глибину стародавніх китайських танців. Танцюристи за допомогою витончених танцювальних па виразно інтерпретують стародавні легенди і героїчні історії, з абсолютно нової точки зору роз'яснюючи блискучу історію китайської нації.

Саме тому, що трактування деяких історичних сюжетів у номерах Shen Yun відрізняється від трактування китайської компартії та інший заборонений режимом в КНР зміст номерів, китайська влада за допомогою тиску на різні інстанції постійно намагається перешкодити проведенню цього концерту.

Наприкінці січня цього року були зірвані концерти трупи в Гонконзі. В результаті тиску комуністичної влади КНР, шістьом членам трупи не видав візи. Без їх участі провести концерти виявилося неможливим.

У квітні минулого року також через тиск китайського уряду були зірвані виступи трупи в Україні.

Також стало відомо, що співробітники органів безпеки КНР приходили додому до родичів деяких артистів трупи, які мешкають у Китаї, і за допомогою залякувань вимагали, щоб ті вмовили артистів не їхати в Гонконг із трупою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...