• У Китаї приборкуватимуть невдоволених напередодні з'їзду народних депутатів. Фото

  • П'ятниця, 5 березня 2010 року

Китай. Щороку під час Всекитайських зборів народних представників (ВСНП), скаржники стають однією з основних мішеней посиленого контролю китайських спецслужб, які приймають їх за «нестабільні елементи». Однак, незважаючи на таке ставлення з боку Уряду, ці люди різними способами намагаються висловити свої невдоволення і протест.

Цього року під час чергових зборів вищого органу влади КНР, що буде проходити з 5 по 15 березня, після всіх країні і особливо в Пекіні введені підвищені заходи контролю за скаржниками, втім, як і інші заходи безпеки. У ці дні за порядком у столиці будуть цілодобово стежити 720 тисяч співробітників органів правопорядку. Місто буде закрите для іноземних транспортних засобів, повітряний простір над центром Пекіна також буде закритий.

Редакція The Epoch Times постійно отримує повідомлення про затримання і висилки зі столиці апелянтів. При цьому столичні поліцейські уникають давати відповіді на запитання кореспондентів, чи можна в дні урядового зібрання як завжди подавати апеляції владі, відсилаючи їх за відповіддю в інші інстанції.Довідка The Epoch Times:

* Китайські апелянти (скаржники, невдоволені) - це численні китайські громадяни, які зазнали несправедливого або незаконного ставлення до себе з боку місцевої влади, а також різних державних організацій. Ці люди подають апеляції у встановленій законодавством формі, у відповідні державні інстанції, звертаючись таким чином до уряду по допомогу і захист.

Однак, боячись втратити свої пости, місцеві чиновники різними способами намагаються перешкодити їм звернутися в інстанції провінційного або ж столичного рівня. Для цього вони тримають штат агентів, завданням яких є за допомогою залякувань, биття чи незаконного ув’язнення змусити апелянтів замовкнути.

Після дисидентів та інакодумців ця категорія людей є найпильнішим об'єктом «уваги» і контролю комуністичної влади. Чиновники суворо стежать, щоб з апелянти не контактували іноземні репортери, а також блокує репортажі про них усередині країни.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...